Vánoční a zimní pexeso, bingo. Vánoce, zima

Téma:
Počet stran:
8
Velikost: 1.34 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 6. 2021
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Obrázky se zimní a vánoční tematikou lze využít několika způsoby. Můžete si list se 30 obrázky vytisknout 2x a rozstříhat na pexeso. Můžete si zahrát bingo se 30 obrázky a hracími kartami. 30 obrázků dáte do pytlíčku, taháte náhodně kartičky. Kdo má shodný obrázek na své kartě, tak si ho škrtne. Kdo má vyškrtanou celou kartu, zakřičí bingo a vyhrává. Můžete hrát v obměně, kdy bude cílem vyškrtat třeba jen horní nebo dolní řadu, apod. Herních karet na škrtání je v souboru celkem 6. Můžete také obrázky popisovat a ostatní budou hádat, o jakou věc se jedná. Lze využít také jako hledačku - hledat věci z obrázků v domě, na procházce, apod. Super na rozvoj slovní zásoby.

Obrázky jsou k dispozici v barevné i černo-bílé verzi k vlastnímu dotvoření. Soubor je potřeba vytisknout, rozstříhat. Pro opakované použití doporučuji zalaminovat.

Další produkty od autora Lucie Steklá

15026
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Soubor obsahuje 20 různých her a aktivit na suchý zip se zimní a vánoční tematikou. Barevná verze obsahuje celkem 43
60.00 Kč
12662
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje 20 listů s různými aktivitami a úkoly + 1 list s aktivitami k plnění. Úkoly jsou různých typů - počítání
40.00 Kč
10517
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
V souboru najdete 16 různých aktivit na suchý zip. Stačí vytisknout, zalaminovat, vystřihnout a opatřit suchými zipy
50.00 Kč
2965
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Chcete zabavit svoje školčátka? Nabízím Vám ručně dělané pracovní listy. Myslím, že s malou pomocí zvládnou už děti cca
40.00 Kč
Vánoční a zimní pexeso, bingo. Vánoce, zima Vánoční a zimní pexeso, bingo. Vánoce, zima
Obrázky se zimní a vánoční tematikou lze využít několika způsoby. Můžete si list se 30 obrázky vytisknout 2x a rozstříhat na pexeso. Můžete si zahrát bingo se 30 obrázky a hracími kartami. 30 obrázků dáte do pytlíčku, taháte náhodně kartičky. Kdo má shodný obrázek na své kartě, tak si ho škrtne. Kdo má vyškrtanou celou kartu, zakřičí bingo a vyhrává. Můžete hrát v obměně, kdy bude cílem vyškrtat třeba jen horní nebo dolní řadu, apod. Herních karet na škrtání je v souboru celkem 6. Můžete také obrázky popisovat a ostatní budou hádat, o jakou věc se jedná. Lze využít také jako hledačku - hledat věci z obrázků v domě, na procházce, apod. Super na rozvoj slovní zásoby. Obrázky jsou k dispozici v barevné i černo-bílé verzi k vlastnímu dotvoření. Soubor je potřeba vytisknout, rozstříhat. Pro opakované použití doporučuji zalaminovat.
UUCZ-13058
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Bingo>Pexeso>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Vánoce
25.00