Velikonoce

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
43
Velikost: 56.96 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 3. 2024
Sdílet:

Jedná se o brožuru, ve které naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění k tématu VELIKONOCE.

V souboru najdete: pojmenování obrázků, které patří k Velikonocům, hledání písmen ze slova Velikonoce a opsání slova, grafomotorické cvičení - čáry, grafomotorické cvičení - vlnovka, dokreslení druhé půlky vajíčka, vyzdobení vajíčka dle své fantazie, předloha vajíčka na zdobení, bludiště, hledání stejného obrázku v řadě, přiřazení dvojic a další viz. průvodní list. 

Děti si rozvíjí: 

V oblasti dítě a jeho tělo si zdokonalují dovednosti v oblasti jemné motoriky - držení tužky, pastelek. Děti si rozvíjí a užívají smysly - rozvoj zrakového a sluchového vnímání. 

V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování. 

V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými úkoly řeší nebo s rodiči a také si rozvíjí kooperativní dovednosti - učí se spolupracovat s vrstevníky. 

V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu.

V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují se svátkem Velikonoc. 

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora Náměty do školky

318567
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci
Diplomy, Pochvaly, Medaile
Jedná se o soubor, ve kterém se nachází čtyři pamětní listy, které se dají dětem dát na rozloučenou s mateřskou školou
0.00 Kč
336540
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra já mám - kdo má k tématu Školka, začátek školního roku, apod., která slouží k rozvoji poznávání, komunikačních
30.00 Kč
537843
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Skládačky
Jedná se o soubor, ve kterém naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění k tématu ŽLUTÁ, MODRÁ
55.00 Kč
292746
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Hra já mám - kdo má k tématu Statek/Zvířata na statku, která slouží k rozvoji poznávání, komunikačních dovedností
30.00 Kč
Velikonoce Velikonoce
Jedná se o brožuru, ve které naleznete informace, náměty, pracovní listy a tipy na vyrábění k tématu VELIKONOCE. V souboru najdete: pojmenování obrázků, které patří k Velikonocům, hledání písmen ze slova Velikonoce a opsání slova, grafomotorické cvičení - čáry, grafomotorické cvičení - vlnovka, dokreslení druhé půlky vajíčka, vyzdobení vajíčka dle své fantazie, předloha vajíčka na zdobení, bludiště, hledání stejného obrázku v řadě, přiřazení dvojic a další viz. průvodní list.  Děti si rozvíjí:  V oblasti dítě a jeho tělo si zdokonalují dovednosti v oblasti jemné motoriky - držení tužky, pastelek. Děti si rozvíjí a užívají smysly - rozvoj zrakového a sluchového vnímání.  V oblasti dítě a jeho psychika si děti rozvíjí tvořivost - tvořivé myšlení a řešení problémů, děti si posilují přirozené poznávající city jako je zvídavost a radost z objevování.  V oblasti dítě a ten druhý děti posilují prosociálního chování ve vztahu k ostatním lidem, například ke kamarádům, se kterými úkoly řeší nebo s rodiči a také si rozvíjí kooperativní dovednosti - učí se spolupracovat s vrstevníky.  V oblasti dítě a společnost si děti rozvíjí schopnost žít ve společenství ostatních lidí - spolupracovat s ostatními, podílet se na dokončení úkolu. V oblasti dítě a svět se děti seznamují s místem a prostředím, ve kterém žijí, v tomto případě se seznamují se svátkem Velikonoc.  Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-520455
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>Velikonoce
49.00