Výukové kartičky - PROTIKLADY 2

Kategorie:
Počet stran:
23
Velikost: 3.68 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 4. 2024
Sdílet:

Poznejte zábavné vzdělávání s velkou sadou 50 karet s protiklady!

Milí učitelé, tato sbírka obrázkových karet není jen další pomůckou ve vaší třídě - je to klíč k otevření dveří slovní zásoby a kreativity vašich žáků!

Co najdete v této sadě?

50 karet protikladů, tedy 100 významových slov: karty nabízejí bohatou škálu protikladů, které mohou děti pojmenovat a porovnávat.

Rozmanitost použití: karty mohou být použity ve všech věkových kategoriích a mohou být přizpůsobeny speciálním potřebám vašich žáků.

Rozšiřujte slovní zásobu: žáci mohou objevovat nová slova, diskutovat o jejich významu a vytvářet věty, což jim pomůže zdokonalit svou komunikaci.

Pro logopedy a speciální pedagogy: karty jsou neocenitelným prostředkem pro pracovníky v oblasti speciálního vzdělávání, kteří pomáhají dětem s poruchami komunikace, autismem a dalšími speciálními potřebami.

-----------------------------------------------------------------------

V nabídce mám i kartičky s roztomilými opičkami. Podívejte se na video ukázku kartiček tady: https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/protiklady-chytre-opicky

 

 

 

Další produkty od autora Alena Gondeková

12026
Grafomotorika
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Pamatujete hru chytání rybiček na magnet? Pochytej bacily je podobná hra, při které děti zažijí legraci, soutěží
30.00 Kč
20497
Český jazyk - psaní
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor obsahuje 40 hudebních nástrojů s ručně kreslenými, graficky upravenými obrázky. Děti si mohou vybarvit 3D název
45.00 Kč
519907
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Výzdoba třídy
POJĎME SI SPOLEČNĚ POVÍDAT O JARU, VELIKONOCÍCH A O TOM, JAK KRÁSNÉ JE ZACHOVÁNÍ TRADIC V RODINĚ. Jaro pučí, probouzí se
35.00 Kč
534172
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Písničky, básničky
DEN MATEK - 20 autorských básniček, demonstrační obrázky zdarma Každá báseň v této sbírce ukazuje na čistou lásku
39.00 Kč
Výukové kartičky - PROTIKLADY 2 Výukové kartičky - PROTIKLADY 2
Poznejte zábavné vzdělávání s velkou sadou 50 karet s protiklady! Milí učitelé, tato sbírka obrázkových karet není jen další pomůckou ve vaší třídě - je to klíč k otevření dveří slovní zásoby a kreativity vašich žáků! Co najdete v této sadě? 50 karet protikladů, tedy 100 významových slov: karty nabízejí bohatou škálu protikladů, které mohou děti pojmenovat a porovnávat. Rozmanitost použití: karty mohou být použity ve všech věkových kategoriích a mohou být přizpůsobeny speciálním potřebám vašich žáků. Rozšiřujte slovní zásobu: žáci mohou objevovat nová slova, diskutovat o jejich významu a vytvářet věty, což jim pomůže zdokonalit svou komunikaci. Pro logopedy a speciální pedagogy: karty jsou neocenitelným prostředkem pro pracovníky v oblasti speciálního vzdělávání, kteří pomáhají dětem s poruchami komunikace, autismem a dalšími speciálními potřebami. ----------------------------------------------------------------------- V nabídce mám i kartičky s roztomilými opičkami. Podívejte se na video ukázku kartiček tady: https://uciteleucitelum.cz/material/nezarazene-k-predmetu/protiklady-chytre-opicky      
UUCZ-995
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>MŠ>MŠ - předškoláci>1.
35.00