Životní cykly - živočichové a hmyz

Kategorie:
Téma:
Velikost: 12.77 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 5. 2023
Sdílet:

10 druhů živočichů a jejich životní proměny

Poznejte s dětmi zázraky přírody, metamorfózu motýla nebo přeměnu pulce na žábu. Děti si hravou formou rozšíří obzory ve zvířecí říši.

Kniha je připravena pro tisk a následnou laminaci. Na hrací pole se umístí suchý zip, na který děti přikládají jednotlivá stádia cyklu daného živočicha.

Seznámí se s těmito proměnami: žába, včela, slepice, moucha, mlok, motýl, blecha, komár, klíště, bourec...

Součástí PDF dokumentu je i soubor obsahující řešení. Ten můžete využít po rozstříhání i samostatně a umístit kartičky třeba na kroužek od klíčů.

Soubor "Životní cykly" je v krásném vintage designu, pracovní karty tedy můžete klidně využít i na nástěnku ve své třídě jako dekoraci.


Tip ke hře s aktivitou: 

1) Pracovní karty zalaminujte a nechte volně. Kartičky s jednotlivými cykly promíchejte  a rozprostřete dětem na určité místo. Děti můžete rozdělit i na skupinky a každá skupina hledá "svého živočicha".

2) Jednotlivé hrací desky svažte ve vazači na horním hřbetu. Desky nechte jednostranné. Kroužkovou vazbou svažte i kontrolní karty. Suchý zip ( černý ) umístěte na herní desky i vkládací kartičky. 

Bavte se a objevujte :-)

JAK KNIHA AKTIVIT VYPADÁ  A JAK S NÍ PRACOVAT? PUSŤTE SI, PROSÍM, TAKÉ VIDEO OD SPOKOJENÉ ZÁKAZNICE - https://www.youtube.com/watch?v=m22OujAYOaQ

Další produkty od autora Alena Gondeková

13906
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Kniha aktivit Vánoce s vůní perníku je určena pro děti 3+ Obsahuje celkem 30 aktivit. Najdete zde. stínohry, puzzle
75.00 Kč
994
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Karetní hra: Já mám, kdo má na první hlásku ve slově s tématikou - Věci kolem nás krásné a milé akvarely Obsahuje celkem
30.00 Kč
51690
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Což takhle mít rozvrh, kterému se dokáží vyučovací hodiny přizpůsobit? Variabilní rozvrh hodin, který vydrží i několik
49.00 Kč
268021
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Písničky, básničky
Dostáváte do rukou soubor, který je obsáhlý (72 stran!), variabilní a můžete jej využít jak ve školce, škole, tak i
50.00 Kč
Životní cykly - živočichové a hmyz Životní cykly - živočichové a hmyz
10 druhů živočichů a jejich životní proměny Poznejte s dětmi zázraky přírody, metamorfózu motýla nebo přeměnu pulce na žábu. Děti si hravou formou rozšíří obzory ve zvířecí říši. Kniha je připravena pro tisk a následnou laminaci. Na hrací pole se umístí suchý zip, na který děti přikládají jednotlivá stádia cyklu daného živočicha. Seznámí se s těmito proměnami: žába, včela, slepice, moucha, mlok, motýl, blecha, komár, klíště, bourec... Součástí PDF dokumentu je i soubor obsahující řešení. Ten můžete využít po rozstříhání i samostatně a umístit kartičky třeba na kroužek od klíčů. Soubor "Životní cykly" je v krásném vintage designu, pracovní karty tedy můžete klidně využít i na nástěnku ve své třídě jako dekoraci. Tip ke hře s aktivitou:  1) Pracovní karty zalaminujte a nechte volně. Kartičky s jednotlivými cykly promíchejte  a rozprostřete dětem na určité místo. Děti můžete rozdělit i na skupinky a každá skupina hledá "svého živočicha". 2) Jednotlivé hrací desky svažte ve vazači na horním hřbetu. Desky nechte jednostranné. Kroužkovou vazbou svažte i kontrolní karty. Suchý zip ( černý ) umístěte na herní desky i vkládací kartičky.  Bavte se a objevujte :-) JAK KNIHA AKTIVIT VYPADÁ  A JAK S NÍ PRACOVAT? PUSŤTE SI, PROSÍM, TAKÉ VIDEO OD SPOKOJENÉ ZÁKAZNICE - https://www.youtube.com/watch?v=m22OujAYOaQ
UUCZ-3480
Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>MŠ>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Včely
50.00