LESNÍ STEZKA PRO DĚTI

Počet stran:
44
Velikost: 20.51 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 10. 2022
Cena:
85 Kč vč. DPH
Sdílet:

LESNÍ STEZKA

-----------------

Jak jinak zabavit vaše děti, než vydat se s nimi na hledání pokladu! Spojte zábavnou šipkovanou s hravým učením a to nejlépe v lese nebo v přírodě. Hru můžete ale rozmístit i po školní zahradě, nebo na plot školní zahrady, či do přilehlého hřiště...jistě děti také zabavíte :-)

Připravila jsem pro vás hravý soubor s 20 stanovišti se zvukovými ukázkami zvířat (QR kódy), s 10 kvízy, legendou k zapisování šifer a můj návod ke hře jsem přiložila do ukázek.

Pravidla si můžete vylepšit nebo i změnit k obrazu svému.

Soubor obsahuje i volný pergamenový list, na který si můžete nalepit ještě své nápady pro děti a zalaminovat do hry, např. stromy, zvířata, křížovku atd...

Na každém stanovišti je list s úkoly a poznáním živočichů. Úkoly na stanovištích střídejte s kvízy.

Listy obsahují i legrácky a vtípky.

Já jsem například zvolila jako odměny placky a magnety s lesními zvířátky, můžete je doplnit o vhodný nápis, např. Ochránce přírody apod...

-----------------

soubor obsahuje dvě verze kvízů, jedna přímo s odpovědí a druhá je bez, odpovědi zvlášť

-------------------

A teď už vzhůru za dobrodružstvím!

 

QR KÓDY JSOU ODZKOUŠENÉ NA TŘECH TELEFONECH RŮZNÝCH ZNAČEK. AKTIVITU JSEM ZKOUŠELA NA HUAWEY A XIAOMI, NA ČTEČCE: QR SCANNER ( po stažení aplikace je to modrá kostička s qr kódem). Na telefonu Samsung S10 je potřeba při načtení kliknout na "stáhnout" a pak přehrát. Pokud máte iphone, musíte načíst qr kód, stáhnout, uložit a pak jde přehrát.

QR kódy načtete i přes fotoaparát v mobilu: Jednoduše namíříte, objeví se "zobrazit podrobnosti", kliknete na URL adresu, otevírám přes Chrome a pustíte zvuk.

 

VYZKOUŠEJTE SI PŘEHRÁNÍ KÓDU NA VAŠEM MOBILU

Z NÁHLEDOVÉ STRÁNKY.

 

Další produkty od autora Alena Gondeková

322370
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3.
Diplomy, Pochvaly
NEZAPOMEŇTE SVÉ DĚTI POCHVÁLIT, ZASLOUŽÍ SI TO! POCHVALY OD TŘÍDNÍHO UČITELE jsou krásným a účinným sdělením učitele
55.00 Kč
272810
Přírodověda
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Výzdoba třídy
CÍTÍTE UŽ TU VŮNI JARA? Mám pro vás totiž pestrobarevnou sbírku plakátů s nejkrásnějšími prvními jarními kytičkami. Už
45.00 Kč
1016
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Zábavná hra pro celou rodinu. Lehčí forma hry se šesti obrázky na kartě. 31 karet krásné a milé akvarely na jarní téma
25.00 Kč
64692
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Skládačky
HALLOWEENSKÁ PARTY TO BUDE JÍZDA! POZVEME VŠECHNA STRAŠIDLA ŠIROKO DALEKO! aktivita pro rozvoj představivosti a fantazie
25.00 Kč
LESNÍ STEZKA PRO DĚTI LESNÍ STEZKA PRO DĚTI
LESNÍ STEZKA ----------------- Jak jinak zabavit vaše děti, než vydat se s nimi na hledání pokladu! Spojte zábavnou šipkovanou s hravým učením a to nejlépe v lese nebo v přírodě. Hru můžete ale rozmístit i po školní zahradě, nebo na plot školní zahrady, či do přilehlého hřiště...jistě děti také zabavíte :-) Připravila jsem pro vás hravý soubor s 20 stanovišti se zvukovými ukázkami zvířat (QR kódy), s 10 kvízy, legendou k zapisování šifer a můj návod ke hře jsem přiložila do ukázek.
Pravidla si můžete vylepšit nebo i změnit k obrazu svému. Soubor obsahuje i volný pergamenový list, na který si můžete nalepit ještě své nápady pro děti a zalaminovat do hry, např. stromy, zvířata, křížovku atd... Na každém stanovišti je list s úkoly a poznáním živočichů. Úkoly na stanovištích střídejte s kvízy. Listy obsahují i legrácky a vtípky. Já jsem například zvolila jako odměny placky a magnety s lesními zvířátky, můžete je doplnit o vhodný nápis, např. Ochránce přírody apod... ----------------- soubor obsahuje dvě verze kvízů, jedna přímo s odpovědí a druhá je bez, odpovědi zvlášť ------------------- A teď už vzhůru za dobrodružstvím!   QR KÓDY JSOU ODZKOUŠENÉ NA TŘECH TELEFONECH RŮZNÝCH ZNAČEK. AKTIVITU JSEM ZKOUŠELA NA HUAWEY A XIAOMI, NA ČTEČCE: QR SCANNER ( po stažení aplikace je to modrá kostička s qr kódem). Na telefonu Samsung S10 je potřeba při načtení kliknout na "stáhnout" a pak přehrát. Pokud máte iphone, musíte načíst qr kód, stáhnout, uložit a pak jde přehrát. QR kódy načtete i přes fotoaparát v mobilu: Jednoduše namíříte, objeví se "zobrazit podrobnosti", kliknete na URL adresu, otevírám přes Chrome a pustíte zvuk.   VYZKOUŠEJTE SI PŘEHRÁNÍ KÓDU NA VAŠEM MOBILU Z NÁHLEDOVÉ STRÁNKY.  
UUCZ-27892
Pracovní činnosti>Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>Didaktické hry>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Stromy>Živočichové
85.00