LESNÍ STEZKA PRO DĚTI

Počet stran:
44
Velikost: 20.51 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 10. 2022
Sdílet:

LESNÍ STEZKA

-----------------

Jak jinak zabavit vaše děti, než vydat se s nimi na hledání pokladu! Spojte zábavnou šipkovanou s hravým učením a to nejlépe v lese nebo v přírodě. Hru můžete ale rozmístit i po školní zahradě, nebo na plot školní zahrady, či do přilehlého hřiště...jistě děti také zabavíte :-)

Připravila jsem pro vás hravý soubor s 20 stanovišti se zvukovými ukázkami zvířat (QR kódy), s 10 kvízy, legendou k zapisování šifer a můj návod ke hře jsem přiložila do ukázek.

Pravidla si můžete vylepšit nebo i změnit k obrazu svému.

Soubor obsahuje i volný pergamenový list, na který si můžete nalepit ještě své nápady pro děti a zalaminovat do hry, např. stromy, zvířata, křížovku atd...

Na každém stanovišti je list s úkoly a poznáním živočichů. Úkoly na stanovištích střídejte s kvízy.

Listy obsahují i legrácky a vtípky.

Já jsem například zvolila jako odměny placky a magnety s lesními zvířátky, můžete je doplnit o vhodný nápis, např. Ochránce přírody apod...

-----------------

soubor obsahuje dvě verze kvízů, jedna přímo s odpovědí a druhá je bez, odpovědi zvlášť

-------------------

A teď už vzhůru za dobrodružstvím!

 

QR KÓDY JSOU ODZKOUŠENÉ NA TŘECH TELEFONECH RŮZNÝCH ZNAČEK. AKTIVITU JSEM ZKOUŠELA NA HUAWEY A XIAOMI, NA ČTEČCE: QR SCANNER ( po stažení aplikace je to modrá kostička s qr kódem). Na telefonu Samsung S10 je potřeba při načtení kliknout na "stáhnout" a pak přehrát. Pokud máte iphone, musíte načíst qr kód, stáhnout, uložit a pak jde přehrát.

QR kódy načtete i přes fotoaparát v mobilu: Jednoduše namíříte, objeví se "zobrazit podrobnosti", kliknete na URL adresu, otevírám přes Chrome a pustíte zvuk.

 

VYZKOUŠEJTE SI PŘEHRÁNÍ KÓDU NA VAŠEM MOBILU

Z NÁHLEDOVÉ STRÁNKY.

 

Další produkty od autora Alena Gondeková

519907
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Výzdoba třídy
POJĎME SI SPOLEČNĚ POVÍDAT O JARU, VELIKONOCÍCH A O TOM, JAK KRÁSNÉ JE ZACHOVÁNÍ TRADIC V RODINĚ. Jaro pučí, probouzí se
35.00 Kč
3277
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Výukový materiál k laminaci Materiál je vhodný k umístění suchých zipů na karty. 🌷☀🍂❄🌷☀🍂❄🌷☀🍂❄🌷☀🍂❄ Procvičování ročních
40.00 Kč
154511
Nezařazené k předmětu
MŠ, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Výzdoba třídy
LASKAVÁ PRASÁTKA je milá didaktická pomůcka, díky níž můžete naučit děti slušnému chování. Soubor můžete využít jako
40.00 Kč
33918
Biologie
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
ZNALEC PŘÍRODY - STEZKA --------------------------------- Jak jinak zabavit vaše děti, než vydat se s nimi na hledání
85.00 Kč
LESNÍ STEZKA PRO DĚTI LESNÍ STEZKA PRO DĚTI
LESNÍ STEZKA ----------------- Jak jinak zabavit vaše děti, než vydat se s nimi na hledání pokladu! Spojte zábavnou šipkovanou s hravým učením a to nejlépe v lese nebo v přírodě. Hru můžete ale rozmístit i po školní zahradě, nebo na plot školní zahrady, či do přilehlého hřiště...jistě děti také zabavíte :-) Připravila jsem pro vás hravý soubor s 20 stanovišti se zvukovými ukázkami zvířat (QR kódy), s 10 kvízy, legendou k zapisování šifer a můj návod ke hře jsem přiložila do ukázek.
Pravidla si můžete vylepšit nebo i změnit k obrazu svému. Soubor obsahuje i volný pergamenový list, na který si můžete nalepit ještě své nápady pro děti a zalaminovat do hry, např. stromy, zvířata, křížovku atd... Na každém stanovišti je list s úkoly a poznáním živočichů. Úkoly na stanovištích střídejte s kvízy. Listy obsahují i legrácky a vtípky. Já jsem například zvolila jako odměny placky a magnety s lesními zvířátky, můžete je doplnit o vhodný nápis, např. Ochránce přírody apod... ----------------- soubor obsahuje dvě verze kvízů, jedna přímo s odpovědí a druhá je bez, odpovědi zvlášť ------------------- A teď už vzhůru za dobrodružstvím!   QR KÓDY JSOU ODZKOUŠENÉ NA TŘECH TELEFONECH RŮZNÝCH ZNAČEK. AKTIVITU JSEM ZKOUŠELA NA HUAWEY A XIAOMI, NA ČTEČCE: QR SCANNER ( po stažení aplikace je to modrá kostička s qr kódem). Na telefonu Samsung S10 je potřeba při načtení kliknout na "stáhnout" a pak přehrát. Pokud máte iphone, musíte načíst qr kód, stáhnout, uložit a pak jde přehrát. QR kódy načtete i přes fotoaparát v mobilu: Jednoduše namíříte, objeví se "zobrazit podrobnosti", kliknete na URL adresu, otevírám přes Chrome a pustíte zvuk.   VYZKOUŠEJTE SI PŘEHRÁNÍ KÓDU NA VAŠEM MOBILU Z NÁHLEDOVÉ STRÁNKY.  
UUCZ-27892
Pracovní činnosti>Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>Didaktické hry>Pracovní listy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Stromy>Živočichové
85.00