STEZKA LESNÍ ZVĚŘE

Počet stran:
27
Velikost: 42.14 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 7. 2022
Cena:
98 Kč vč. DPH
Sdílet:

STEZKA LESNÍ ZVĚŘE

Vědomostní stezka o lesní zvěři s 19 stanovišti (můžete zkrátit i jen na 14 stanovišť) Tajenka stezky je: OCHRAŇUJ PŘÍRODU A ZVĚŘ, pokud zkrátíte jen na 14 stanovišť, bude tajenka OCHRAŇUJ PŘÍRODU. 

Hra je určená převážně k hraní venku, ideálně v lese, k vytvoření stezky s jednotlivými stanovišti, kde děti odpovídají na otázky a zapisují si písmenka do tajenky. Hrát ji ale můžete i doma nebo na zahradě. Své využití najde i při různých dětských akcích, na táborech, oslavách anebo třeba na Den dětí.

Součástí hry je:

  • 19 úkolů (stanovišť)
  • 1 list se 4 kartičkami k zapisování písmenek z tajenky
  • 3 listy A4 s diplomy/oceněním formátu A4
  • Řešení stezky (14 i 19 stanovišť)

TIP: nastavením tisku lze vytisknout menší formát karet A5 (tisk 2 listů na 1 stránku) nebo malé kartičky A6 (tisk 4 listů na stránku), které můžete schovávat třeba cestou na výlet pro zpestření cesty.

PŘÍPRAVA HRY

Příprava hry není náročná. Jednotlivé úkoly jsou ve formátu A4, můžete je tedy vytisknout, zalaminovat a pověsit třeba na strom, nebo na tiskárně nastavit tisk 2 stran na 1 list a vyrobit si tak menší formát A5, který někde schováte. Nebo laminovat vůbec nemusíte a jednotlivé úkoly svinete do ruličky a ovážete provázkem jako pergamen. Způsob hry necháme zcela na Vás. Můžete si venku vytvořit stanoviště, karty schovávat, nebo hrát doma.  

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

1349
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Pracovní listy
11 Barev - Aktivita procvičující přiřazování 5 obrázků od každé z 11 základních barev na podkladovou kartu (nebo k malé
42.00 Kč
104964
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pexeso
PEXESO s roztomilými myškami pro milou valentýnskou atmosféru, ale i jen tak pro radost. Obsah materiálu (PDF souboru)
39.00 Kč
94290
Přírodověda
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
10 omalovánek našich ptáčků s předlohou a názvem ptáčků. Naučte se poznávat naše ptáčky a naučte to i děti. Vymalováním
35.00 Kč
57779
Přírodověda
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Obsahuje 5 jinak samostatně prodejných materiálů v hodnotě 285 Kč (sleva 32%) MULTIPOSTŘEHOVKA PODZIM SADA 11 AKTIVIT
195.00 Kč
STEZKA LESNÍ ZVĚŘE STEZKA LESNÍ ZVĚŘE
STEZKA LESNÍ ZVĚŘE Vědomostní stezka o lesní zvěři s 19 stanovišti (můžete zkrátit i jen na 14 stanovišť) Tajenka stezky je: OCHRAŇUJ PŘÍRODU A ZVĚŘ, pokud zkrátíte jen na 14 stanovišť, bude tajenka OCHRAŇUJ PŘÍRODU.  Hra je určená převážně k hraní venku, ideálně v lese, k vytvoření stezky s jednotlivými stanovišti, kde děti odpovídají na otázky a zapisují si písmenka do tajenky. Hrát ji ale můžete i doma nebo na zahradě. Své využití najde i při různých dětských akcích, na táborech, oslavách anebo třeba na Den dětí. Součástí hry je: 19 úkolů (stanovišť) 1 list se 4 kartičkami k zapisování písmenek z tajenky 3 listy A4 s diplomy/oceněním formátu A4 Řešení stezky (14 i 19 stanovišť) TIP: nastavením tisku lze vytisknout menší formát karet A5 (tisk 2 listů na 1 stránku) nebo malé kartičky A6 (tisk 4 listů na stránku), které můžete schovávat třeba cestou na výlet pro zpestření cesty. PŘÍPRAVA HRY Příprava hry není náročná. Jednotlivé úkoly jsou ve formátu A4, můžete je tedy vytisknout, zalaminovat a pověsit třeba na strom, nebo na tiskárně nastavit tisk 2 stran na 1 list a vyrobit si tak menší formát A5, který někde schováte. Nebo laminovat vůbec nemusíte a jednotlivé úkoly svinete do ruličky a ovážete provázkem jako pergamen. Způsob hry necháme zcela na Vás. Můžete si venku vytvořit stanoviště, karty schovávat, nebo hrát doma.  
UUCZ-48230
Přírodověda>Prvouka>Venkovní stezky, aktivity>MŠ>Školní družina>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové
98.00