Tvoření s listy

Počet stran:
15
Velikost: 7.86 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

V souboru se nachází šablony na tvoření s listy, vyrobíte si s nimi výzdobu do třídy nebo pokojíčku. Najdete tu 6 autorských obrázků (ježci, sova, víla, veverka, kočka), které jsou v barevné i černobílé variantě na dotvoření podle svojí fantazie.

Postup: Stránky vytiskněte na tvrdší papír, černobílou variantu vybarvěte a dotvořte pomocí podzimních přírodnin. Listy si můžete nasbírat předtím nebo tvořit rovnou venku. Lépe se lepí ale vylisované listy, které se nalepují tekutým lepidlem nebo se připevňují pomocí oboustranné lepící pásky. První obrázek ježka lze nastříhat po celém obvodu, vytvoří se tak jeho bodliny. Na poslední stránce jsou přidané šablony listů, které lze také vystříhat a použít je na tvoření.

Potřebné pomůcky: tiskárna, pastelky nebo fixy, podzimní přírodniny, lepidlo nebo oboustranná lepící páska, lze tisknout na tvrdší papír.

Výukový charakter: rozvoj jemné motoriky, fantazie a představivosti. Lze je použít i jako motivaci k dalším podzimním tématům.

Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ.

Další moje podobné soubory najdete zde:
Girlanda, výzdoba třídy a omalovánky - téma Podzim
Tvořivá školní taška

Podívejte se i na ostatní materiály z mé nabídky.

Další produkty od autora Petra Naske

284645
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Dvě tvořivé jarní aktivity - pracovní listy, vystřihovánky (omalovánky) módních doplňků v dětské i větší velikosti
35.00 Kč
576930
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
V souboru se nachází 13 černobílých a 13 barevných obrázků s tématem počasí, které jsou připravené na dotvoření
35.00 Kč
440778
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
V souboru se nachází hra postřehovka s 13 autorskými zimními a vánočními obrázky. Aktivita pomáhá zábavně rozvíjet
32.00 Kč
343374
Přírodověda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
32 skládaček s obrázky na téma moře, které se k sobě přiřazují vždy do dvojice (barevný obrázek a jeho stín) Materiál
28.00 Kč
Tvoření s listy Tvoření s listy
V souboru se nachází šablony na tvoření s listy, vyrobíte si s nimi výzdobu do třídy nebo pokojíčku. Najdete tu 6 autorských obrázků (ježci, sova, víla, veverka, kočka), které jsou v barevné i černobílé variantě na dotvoření podle svojí fantazie. Postup: Stránky vytiskněte na tvrdší papír, černobílou variantu vybarvěte a dotvořte pomocí podzimních přírodnin. Listy si můžete nasbírat předtím nebo tvořit rovnou venku. Lépe se lepí ale vylisované listy, které se nalepují tekutým lepidlem nebo se připevňují pomocí oboustranné lepící pásky. První obrázek ježka lze nastříhat po celém obvodu, vytvoří se tak jeho bodliny. Na poslední stránce jsou přidané šablony listů, které lze také vystříhat a použít je na tvoření. Potřebné pomůcky: tiskárna, pastelky nebo fixy, podzimní přírodniny, lepidlo nebo oboustranná lepící páska, lze tisknout na tvrdší papír. Výukový charakter: rozvoj jemné motoriky, fantazie a představivosti. Lze je použít i jako motivaci k dalším podzimním tématům. Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ. Další moje podobné soubory najdete zde: Girlanda, výzdoba třídy a omalovánky - téma Podzim Tvořivá školní taška Podívejte se i na ostatní materiály z mé nabídky.
UUCZ-381292
Pracovní činnosti>Prvouka>Výtvarná výchova>Omalovánky>Předloha ke kreslení>Výzdoba třídy>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Rostliny
30.00