Tvoření s listy

Počet stran:
15
Velikost: 7.86 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 10. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

V souboru se nachází šablony na tvoření s listy, vyrobíte si s nimi výzdobu do třídy nebo pokojíčku. Najdete tu 6 autorských obrázků (ježci, sova, víla, veverka, kočka), které jsou v barevné i černobílé variantě na dotvoření podle svojí fantazie.

Postup:

Stránky vytiskněte na tvrdší papír, černobílou variantu vybarvěte a dotvořte pomocí podzimních přírodnin. Listy si můžete nasbírat předtím nebo tvořit rovnou venku. Lépe se lepí ale vylisované listy, které se nalepují tekutým lepidlem nebo se připevňují pomocí oboustranné lepící pásky. První obrázek ježka lze nastříhat po celém obvodu, vytvoří se tak jeho bodliny. Na poslední stránce jsou přidané šablony listů, které lze také vystříhat a použít je na tvoření.

Potřebné pomůcky: tiskárna, pastelky nebo fixy, podzimní přírodniny, lepidlo nebo oboustranná lepící páska, lze tisknout na tvrdší papír.

Další moje podobné soubory najdete zde:

Girlanda, výzdoba třídy a omalovánky - téma Podzim
Tvořivá školní taška

Podívejte se i na ostatní materiály z mé nabídky.

Další produkty od autora Petra Naske

272090
Hudební výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
V souboru se nachází dvě aktivity s tématem hudebních nástrojů - jejich rozdělení a bingo. Seznámení a rozdělení
35.00 Kč
307536
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
6 aktivit na téma včely - vystřihovánka s životním cyklem včel, skládačky na přiřazování tvarů a barev, pracovní listy
45.00 Kč
401298
Pracovní činnosti
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
V souboru se nachází osm barevných obrázků s podzimní tématikou, které jsou připravené na provlékání (dýně, ježek
29.00 Kč
334837
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Vyzdobte si třídu, chodbu nebo pokojík pomocí 14 plakátků, které budou děti motivovat k laskavějšímu chování. Barevná i
35.00 Kč
Tvoření s listy Tvoření s listy
V souboru se nachází šablony na tvoření s listy, vyrobíte si s nimi výzdobu do třídy nebo pokojíčku. Najdete tu 6 autorských obrázků (ježci, sova, víla, veverka, kočka), které jsou v barevné i černobílé variantě na dotvoření podle svojí fantazie. Postup: Stránky vytiskněte na tvrdší papír, černobílou variantu vybarvěte a dotvořte pomocí podzimních přírodnin. Listy si můžete nasbírat předtím nebo tvořit rovnou venku. Lépe se lepí ale vylisované listy, které se nalepují tekutým lepidlem nebo se připevňují pomocí oboustranné lepící pásky. První obrázek ježka lze nastříhat po celém obvodu, vytvoří se tak jeho bodliny. Na poslední stránce jsou přidané šablony listů, které lze také vystříhat a použít je na tvoření. Potřebné pomůcky: tiskárna, pastelky nebo fixy, podzimní přírodniny, lepidlo nebo oboustranná lepící páska, lze tisknout na tvrdší papír. Další moje podobné soubory najdete zde: Girlanda, výzdoba třídy a omalovánky - téma Podzim Tvořivá školní taška Podívejte se i na ostatní materiály z mé nabídky.
UUCZ-381292
Pracovní činnosti>Prvouka>Výtvarná výchova>Omalovánky>Výzdoba třídy>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Rostliny
30.00