Tvořivá školní taška

Počet stran:
8
Velikost: 8.02 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
2. 1. 2024
Sdílet:

V souboru se nachází tvořivá aktivita na téma školní taška a pomůcky do školy. Najdete ji v barevné i černobílé verzi (na vymalování). Jedná se o vystřihovánky (omalovánky) na výzdobu třídy nebo další hry.

V materiálu naleznete list se školní taškou a druhý s pomůckami do školy, které se lepí dovnitř. Vytiskněte si je a nakopírujte podle počtu dětí ve třídě. Každý žák dostane svůj list, napíše své jméno na tašku a vše vybarví. Ucho tašky se naskládá a přilepí dovnitř tašky. Na závěr se pomůcky nalepí do tašky pomocí lepidla nebo suchého zipu. Můžete si případně dokreslit další pomůcky podle svojí potřeby.
Tašky vyvěste ve třídě a povídejte si s žáky o tom, co v nich nosíme. Získáte tak hezkou výzdobu na začátek školního roku.

Výukový charakter: rozvoj jemné motoriky, fantazie, představivosti, tvořivosti a komunikace (při sdílení o svém obsahu tašky)

Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ.

Další moje podobné tvořivé soubory najdete zde: 
Tvořivé srdíčkové tvoření
Tvořivé letní zmrzliny
Tvořivé záložky do knih
Tvořivé jarní aktivity
Tvořivé aktivity Den matek
Tvořivé čarodějnické aktivity
Karnevalové masky zvířat
Tvořivé novoroční aktivity

 

Další produkty od autora Petra Naske

293260
Dopravní výchova
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Kartičky s obrázky dopravních prostředků ke složení (puzzle) s čísly od 1 do 5. 30 skládaček s obrázky dopravních
35.00 Kč
307536
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
6 aktivit na téma včely - vystřihovánka s životním cyklem včel, skládačky na přiřazování tvarů a barev, pracovní listy
45.00 Kč
502860
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Omalovánky
V souboru se nachází 18 černobílých a 18 barevných obrázků jarních květin (+ vývoj a části květin), které jsou
45.00 Kč
407628
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
V souboru se nachází hra postřehovka s 13 autorskými podzimními obrázky. Aktivita pomáhá zábavně rozvíjet zrakové
32.00 Kč
Tvořivá školní taška Tvořivá školní taška
V souboru se nachází tvořivá aktivita na téma školní taška a pomůcky do školy. Najdete ji v barevné i černobílé verzi (na vymalování). Jedná se o vystřihovánky (omalovánky) na výzdobu třídy nebo další hry. V materiálu naleznete list se školní taškou a druhý s pomůckami do školy, které se lepí dovnitř. Vytiskněte si je a nakopírujte podle počtu dětí ve třídě. Každý žák dostane svůj list, napíše své jméno na tašku a vše vybarví. Ucho tašky se naskládá a přilepí dovnitř tašky. Na závěr se pomůcky nalepí do tašky pomocí lepidla nebo suchého zipu. Můžete si případně dokreslit další pomůcky podle svojí potřeby. Tašky vyvěste ve třídě a povídejte si s žáky o tom, co v nich nosíme. Získáte tak hezkou výzdobu na začátek školního roku. Výukový charakter: rozvoj jemné motoriky, fantazie, představivosti, tvořivosti a komunikace (při sdílení o svém obsahu tašky) Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ/ZŠ. Další moje podobné tvořivé soubory najdete zde:  Tvořivé srdíčkové tvořeníTvořivé letní zmrzlinyTvořivé záložky do knih Tvořivé jarní aktivity Tvořivé aktivity Den matek Tvořivé čarodějnické aktivity Karnevalové masky zvířat Tvořivé novoroční aktivity  
UUCZ-354822
Pracovní činnosti>Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Předloha ke kreslení>Výzdoba třídy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Denní režim>Prázdniny
30.00