Václav Havel (17. listopad) - výrobek

Kategorie:
Počet stran:
4
Velikost: 2.14 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Iveta Kokrdová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 11. 2024
Sdílet:

Lámete si hlavu nad tím, co s dětmi vytvořit na 17. listopadu? Vytvořila jsem pro Vás papírovou postavičku Václava Havla. Postavička může zpestřit výuku - konkrétně doplnit téma "Den boje za svobodu a demokracii".

Soubor obsahuje také navíc knírky a proužky na jedné stránce pro případ, že by je děti vystřihly špatně nebo je ztratily.

Další produkty od autora Iveta Kokrdová

1024863
Nezařazené k předmětu
Školní družina, 1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Svatomartinské bingo je zábavná hra pro celou třídu, která skvěle doplní svátek svatého Martina. Součástí balení jsou
25.00 Kč
621271
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Soubor obsahuje dva PDF soubory v ZIP složce: ČÍSLICE 0 - 20: soubor obsahuje kartičky s čísly 0 – 20. Čísla jsou
45.00 Kč
709278
Pracovní činnosti
Školní družina, 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Běhací diktát
Tento soubor obsahuje předlohu na výrobu svatého Martina, pátračku na téma svatý Martin a tematické omalovánky. Pátračka
40.00 Kč
606356
Matematika
Školní družina, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Tento soubor obsahuje 9 omalovánek do matematiky pro žáky 1. tříd. Obrázky jsou zaměřeny na tři témata: Hurá do školy
30.00 Kč
Václav Havel (17. listopad) - výrobek Václav Havel (17. listopad) - výrobek
Lámete si hlavu nad tím, co s dětmi vytvořit na 17. listopadu? Vytvořila jsem pro Vás papírovou postavičku Václava Havla. Postavička může zpestřit výuku - konkrétně doplnit téma "Den boje za svobodu a demokracii".Soubor obsahuje také navíc knírky a proužky na jedné stránce pro případ, že by je děti vystřihly špatně nebo je ztratily.
UUCZ-712010
Pracovní činnosti>Skládačky>Školní družina>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ
28.00