VYROB SI VÁNOČNÍ BAŇKY - vybarvuj, obtahuj a stříhej

Téma:
Počet stran:
68
Velikost: 40.71 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 12. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tato sada je určena dětem předškolního věku a slouží k rozvoji jemné motoriky včetně grafomotoriky díky vybarvování, obtahování a stříhání. Jedna z baněk nabízí i procvičení psaní číslic 1-5. Vedle toho baňky přispějí k rozvoji trpělivosti a fantazie (výběr barev, vlastní dokreslování) a v neposlední řadě dětem udělají radost (u nás vedou jednoznačně tučňáci a sovičky). A k tomu všemu poslouží hotové výtvory jako krásná výzdoba!

TISK a PŘÍPRAVA:
Připravila jsem čtyři vzhledy listů:

Listy s ozdobným rámečkem využijte, pokud je budete rozdávat dětem k vypracování doma. Případně pokud si je děti ve školce pouze vybarví a obtáhnou, a poté si je budete přát umístit na nástěnku, síť či provázek (v tomto případě vepište jména dětí do volného prostoru). Doporučuji dětem rozdat na vánoční prázdniny, ať si je doma mohou vystřihnout a pověsit.

Listy bez rámečku jsou určeny pro přímou práci ve třídě (včetně stříhání a třeba i následné dekorace prostorů).

Dále můžete tisknou listy po dvou baňkách (např. pokud budete chtít dát všem dětem stejný motiv, nebo jen pár na výběr) nebo si můžete navolit své vlastní kombinace – k tomu slouží listy s jednou baňkou (v případě, že budete chtít použít všechny motivy, vytiskněte polovinu, otočte listy, vložte znova do tiskárny a vytiskněte druhou polovinu atp.).

Nad každou baňkou je pruh s vločkami, pomocí kterého ji můžete zavěsit (provlékněte jej otvorem a slepte).

Tip 1: Vystřiženou baňku podlepte tvrdým papírem.
Tip 2: Můžete vyrobit oboustranné baňky (se stejnými nebo rozdílnými obrázky).
Tip 3: Vystřižené baňky můžete nalepit na barevný tvrdý papír a dozdobit (kreslením, malováním, nalepením obrázků vyražených raznicí, nalepením třpytek atd.).

PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY a SPOKOJENÝCH DĚTÍ!

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

77272
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
16 zvířátek - MOUSE, CAT, DOG, RABBIT, PIG, SHEEP, GOAT, COW, CHICK, HEN, COCKEREL, GOOSE, TURKEY, DUCK, DONKEY, HORSE
55.00 Kč
335387
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Tato veselá skládanka je vhodná pro angličtináře na 1. stupni ZŠ – nejvíce pro ty, kteří se v daném roce začnou učit
25.00 Kč
77516
Matematika - geometrie
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Roztomilá sada plná tvarů, která děti bude bavit! :) Můžete se těšit na 3 dílné skládačky, pomocí kterých si děti
45.00 Kč
93720
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Pracovní listy na téma TŘI KRÁLOVÉ pro školkáčky: hledání odlišného obrázku v řadě spojování obrázků se stíny hledání
35.00 Kč
VYROB SI VÁNOČNÍ BAŇKY - vybarvuj, obtahuj a stříhej VYROB SI VÁNOČNÍ BAŇKY - vybarvuj, obtahuj a stříhej
Tato sada je určena dětem předškolního věku a slouží k rozvoji jemné motoriky včetně grafomotoriky díky vybarvování, obtahování a stříhání. Jedna z baněk nabízí i procvičení psaní číslic 1-5. Vedle toho baňky přispějí k rozvoji trpělivosti a fantazie (výběr barev, vlastní dokreslování) a v neposlední řadě dětem udělají radost (u nás vedou jednoznačně tučňáci a sovičky). A k tomu všemu poslouží hotové výtvory jako krásná výzdoba! TISK a PŘÍPRAVA: Připravila jsem čtyři vzhledy listů: Listy s ozdobným rámečkem využijte, pokud je budete rozdávat dětem k vypracování doma. Případně pokud si je děti ve školce pouze vybarví a obtáhnou, a poté si je budete přát umístit na nástěnku, síť či provázek (v tomto případě vepište jména dětí do volného prostoru). Doporučuji dětem rozdat na vánoční prázdniny, ať si je doma mohou vystřihnout a pověsit. Listy bez rámečku jsou určeny pro přímou práci ve třídě (včetně stříhání a třeba i následné dekorace prostorů). Dále můžete tisknou listy po dvou baňkách (např. pokud budete chtít dát všem dětem stejný motiv, nebo jen pár na výběr) nebo si můžete navolit své vlastní kombinace – k tomu slouží listy s jednou baňkou (v případě, že budete chtít použít všechny motivy, vytiskněte polovinu, otočte listy, vložte znova do tiskárny a vytiskněte druhou polovinu atp.). Nad každou baňkou je pruh s vločkami, pomocí kterého ji můžete zavěsit (provlékněte jej otvorem a slepte). Tip 1: Vystřiženou baňku podlepte tvrdým papírem. Tip 2: Můžete vyrobit oboustranné baňky (se stejnými nebo rozdílnými obrázky). Tip 3: Vystřižené baňky můžete nalepit na barevný tvrdý papír a dozdobit (kreslením, malováním, nalepením obrázků vyražených raznicí, nalepením třpytek atd.). PŘEJI HODNĚ ZÁBAVY a SPOKOJENÝCH DĚTÍ!
UUCZ-229961
Pracovní činnosti>Pracovní listy>Výzdoba třídy>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Vánoce
35.00