Cesta za pokladem - vesmír

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 10.38 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 8. 2022
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Žraloci, krakatice, vrak lodi a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes tajuplný ostrov . Na cestě k získání truhlice s pokladem však číhá hned 15 nástrah v podobě více či méně komplikovaných otázek ohledně vesmíru.

Soutěžit může jak jednotlivec, tak celá třída. Graficky velice příjemná hra je velice jednoduchá na ovládání, takže ji kupříkladu na interaktivní tabuli zvládnou ovládat i děti. Pokud se vám hra bude líbit, sledujte i nadále mé produkty, další pirátské hry budou následovat v rychlém sledu!

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

116631
Český jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
Balíček 5 her pro výuku vyjmenovaných slov ve zvýhodněném SUPERBALÍČKU! Hry pokryjí kompletní učivo vyjmenovaných slov
140.00 Kč
65533
Matematika
4., 5., 6.
Didaktické hry
Už žádná neznámá a pro žáky těžko pochopitelné písmeno x! V PowerPoint hře založené na motivech televizní show Chceš být
35.00 Kč
41414
Vlastivěda
5., 6.
Didaktické hry
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní show Chceš být milionářem? si žáci rozšíří a procvičí své znalosti
30.00 Kč
145846
Cizí jazyky
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pravidla jsou prostá. Za každou z čárek se ukrývající písmeno a jako strašák postupně přibývající stavba ŠIBENICE, na
30.00 Kč
Cesta za pokladem - vesmír Cesta za pokladem - vesmír
Žraloci, krakatice, vrak lodi a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes tajuplný ostrov . Na cestě k získání truhlice s pokladem však číhá hned 15 nástrah v podobě více či méně komplikovaných otázek ohledně vesmíru. Soutěžit může jak jednotlivec, tak celá třída. Graficky velice příjemná hra je velice jednoduchá na ovládání, takže ji kupříkladu na interaktivní tabuli zvládnou ovládat i děti. Pokud se vám hra bude líbit, sledujte i nadále mé produkty, další pirátské hry budou následovat v rychlém sledu!
UUCZ-161355
Přírodověda>Didaktické hry>5.>Piráti, námořníci, moře
45.00