Co na to žáci? Houby a rostliny

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Téma:
Počet stran:
10
Velikost: 2.07 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 9. 2022
Sdílet:

V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti z oblasti hub a rostlin.

Žáci soutěží ve dvou týmech či jako celá třída a postupně odpovídají na otázky týkající se hub a rostlin. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žáci trefí veškeré odpovědi. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, zobrazí se úsměvné rčení. Součástí je i dokument se správným řešením.

Hru lze využít na hodinách přírodovědy, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce.

Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.

Další produkty od autora Hrajeme si v PowerPointu

156398
Zeměpis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Pravidla jsou prostá. Za každou z čárek se ukrývá písmeno a jako strašák postupně přibývající stavba ŠIBENICE, na jejímž
30.00 Kč
143662
Přírodověda
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Didaktické hry
V PowerPoint hře je úkolem žáků dle zobrazujících se nápověd a postupně se odkrývajících částí obrázku poznat, o jaké
40.00 Kč
143473
Biologie
5., ZŠ – 2. STUPEŇ
AZ-kvíz
V PowerPoint hře založené na motivy známé televizní soutěže AZ KVÍZ si žáci prověří své vědomosti o lidském těle. Hra má
35.00 Kč
156519
Matematika
3., 4.
Didaktické hry
Žraloci, krakatice, vrak lodi a k tomu všemu truhla plná zlata! Dobrodružná hra vede přes tajuplný ostrov . Na cestě k
45.00 Kč
Co na to žáci? Houby a rostliny Co na to žáci? Houby a rostliny
V PowerPoint hře založené na motivech známé televizní hry Co na to Češi si žáci procvičí své znalosti z oblasti hub a rostlin. Žáci soutěží ve dvou týmech či jako celá třída a postupně odpovídají na otázky týkající se hub a rostlin. Nová otázka se zobrazí až ve chvíli, kdy žáci trefí veškeré odpovědi. Pokud žák neodpoví či odpoví chybně, zobrazí se úsměvné rčení. Součástí je i dokument se správným řešením. Hru lze využít na hodinách přírodovědy, ale i třeba při třídnických hodinách. Materiál byl rovněž zdárně odzkoušen i při distanční výuce. Pokud se vám materiál bude líbit, podívejte se i na mé další PowerPoint hry.
UUCZ-42075
Přírodověda>Didaktické hry>4.>5.>Houby>Rostliny
30.00