JAK DUPOU SLONI- téma AFRICKÁ ZVÍŘATA-aktivity se slovním/hudebním doprovodem

Počet stran:
27
Velikost: 4.98 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 5. 2023
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Autorský e- book JAK DUPOU SLONI- téma AFRICKÁ ZVÍŘATA, obsahuje náměty na různorodé aktivity provázané se slovním/hudebním doprovodem. Aktivity zařazujeme v rámci ŘÍZENÉ činnosti. E-book poskytuje inspiraci při sestavování týdenní TEMATICKÉ PŘÍPRAVY.

Aktivity jsou provázány se slovním, či hudebním doprovodem a děti se, jejich prostřednictvím, blíže seznamují s AFRICKÝMI zvířaty, jejich ZPŮSOBEM života a TYPICKÝMI ZNAKY pro dané zvíře. Zábavnou a hravou formou přibližujeme dětem ta nejznámější zvířata Afriky, jako je SLON AFRICKÝ, ZEBRA, LEV, OPICE, KROKODÝL a další. Aktivitami rozvíjíme u dětí pozornost, zrakové a sluchové vnímání, řečové schopnosti, hrubou motoriku, hbitost, spolupráci, rytmické cítění. V e-booku navíc naleznete informace navíc, které můžete využít k obohacení znalostí vašich dětí. :) 

E- book obsahuje náměty na aktivity+ velké omalovánky afrických zvířat k vytištění.

zdroj obrázků: www.pixabay.com, www.freepik.com

 

obsah: 

1. CO DĚLÁ SLON (pohybová hra s písničkou: nápěv Šly panenky silnicí- první verš- česká lidová. Hra vhodná pro mladší děti.)

2. LULULU, VANANA, KANDA (pohybová a rytmická hra s písničkou, vlastní nápěv. Hra vhodná pro starší děti.)

3. NA NILSKÉHO KROKODÝLA (pohybová hra s říkankou, vhodná pro mladší i starší děti)

4. JAK TO BYLO U NILU (pohybová písnička, nápěv: Šla Nanynka do zelí- první verš-česká lidová. Písnička vhodná pro starší děti.)

5. NA ZEBRY (pohybová hra s říkankou, vhodná pro mladší i starší děti)

6. HROCHU, DÁVEJ BACHA (pohybová hra s písničkou, nápěv: Komáři se ženili- česká lidová. Hra vhodná pro mladší i starší děti.)

7. JAK DUPOU SLONI (Taneční hra s písničkou- vlastní nápěv. Hra vhodná pro mladší i starší děti.)

8. AHOJ, PŠTROSE (pohybová hra s písničkou, nápěv: Bratře Kubo. Hra vhodná pro mladší i starší děti.)

9. TO SE VÍ (hra s písničkou, nápěv: Šla Nanynka do zelí- první verš. Česká lidová. Hra vhodná pro mladší i starší děti.)

10. CO DĚLAJÍ OPICE (pohybová hra s písničkou, nápěv: Kola autobusu. Hra vhodná pro starší děti.)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

117964
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
E-book ZAJEČÍ NEPLECHY- téma ZAJÍČCI, poskytuje pět námětů na hry s říkankou a písničkou pro nejmenší děti. Autorské
50.00 Kč
118039
Nezařazené k předmětu
Didaktické hry
Originální inspirace na tvořivé činnosti a aktivity s nápadem pro roční období jaro/léto. Popis: Překvapte děti i rodiče
125.00 Kč
111606
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book CO SE DĚJE V HNÍZDĚ- téma PTÁCI A JARO, obsahuje náměty na ŘÍZENÉ aktivity, kterými podporujeme všestranný
150.00 Kč
61703
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor JEŽÍŠKOVA HRAČKÁRNA - TEMATICKÁ VÁNOČNÍ PŘÍPRAVA, obsahuje náměty na VÁNOČNÍ aktivity s dětmi. POHYBOVÉ
175.00 Kč
JAK DUPOU SLONI- téma AFRICKÁ ZVÍŘATA-aktivity se slovním/hudebním doprovodem JAK DUPOU SLONI- téma AFRICKÁ ZVÍŘATA-aktivity se slovním/hudebním doprovodem
Autorský e- book JAK DUPOU SLONI- téma AFRICKÁ ZVÍŘATA, obsahuje náměty na různorodé aktivity provázané se slovním/hudebním doprovodem. Aktivity zařazujeme v rámci ŘÍZENÉ činnosti. E-book poskytuje inspiraci při sestavování týdenní TEMATICKÉ PŘÍPRAVY. Aktivity jsou provázány se slovním, či hudebním doprovodem a děti se, jejich prostřednictvím, blíže seznamují s AFRICKÝMI zvířaty, jejich ZPŮSOBEM života a TYPICKÝMI ZNAKY pro dané zvíře. Zábavnou a hravou formou přibližujeme dětem ta nejznámější zvířata Afriky, jako je SLON AFRICKÝ, ZEBRA, LEV, OPICE, KROKODÝL a další. Aktivitami rozvíjíme u dětí pozornost, zrakové a sluchové vnímání, řečové schopnosti, hrubou motoriku, hbitost, spolupráci, rytmické cítění. V e-booku navíc naleznete informace navíc, které můžete využít k obohacení znalostí vašich dětí. :)  E- book obsahuje náměty na aktivity+ velké omalovánky afrických zvířat k vytištění. zdroj obrázků: www.pixabay.com, www.freepik.com   obsah:  1. CO DĚLÁ SLON (pohybová hra s písničkou: nápěv Šly panenky silnicí- první verš- česká lidová. Hra vhodná pro mladší děti.) 2. LULULU, VANANA, KANDA (pohybová a rytmická hra s písničkou, vlastní nápěv. Hra vhodná pro starší děti.) 3. NA NILSKÉHO KROKODÝLA (pohybová hra s říkankou, vhodná pro mladší i starší děti) 4. JAK TO BYLO U NILU (pohybová písnička, nápěv: Šla Nanynka do zelí- první verš-česká lidová. Písnička vhodná pro starší děti.) 5. NA ZEBRY (pohybová hra s říkankou, vhodná pro mladší i starší děti) 6. HROCHU, DÁVEJ BACHA (pohybová hra s písničkou, nápěv: Komáři se ženili- česká lidová. Hra vhodná pro mladší i starší děti.) 7. JAK DUPOU SLONI (Taneční hra s písničkou- vlastní nápěv. Hra vhodná pro mladší i starší děti.) 8. AHOJ, PŠTROSE (pohybová hra s písničkou, nápěv: Bratře Kubo. Hra vhodná pro mladší i starší děti.) 9. TO SE VÍ (hra s písničkou, nápěv: Šla Nanynka do zelí- první verš. Česká lidová. Hra vhodná pro mladší i starší děti.) 10. CO DĚLAJÍ OPICE (pohybová hra s písničkou, nápěv: Kola autobusu. Hra vhodná pro starší děti.)
UUCZ-61202
Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Jaro>Léto>Živočichové>Savci
150.00