Jarní květiny - Já mám, kdo má

Ročník:
2., 3., 4.
Počet stran:
15
Velikost: 39.47 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Jaroslav Pytlíček
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 5. 2024
Sdílet:

Karetní hra tematicky zaměřená na jarní květiny.

Obsahem je 25 oboustranných hracích karet a přehledová karta s názvy květin.

Rozdáme karty mezi děti (někdo může mít více). Zvolíme začínajícího hráče, který přečte spodní část libovolné karty - např. "Kdo má narcis?" Ozve se hráč, který má v horní části obrázek narcisu "Já mám narcis" a zeptá se na květinu ve spodní části své karty "Kdo má modřenec?" Takto pokračujeme dále do doby, kdy se někdo zeptá na květinu z horní části karty začínajícího hráče.

Další produkty od autora Jaroslav Pytlíček

878332
Prvouka
2., 3.
Ostatní
Hravá sada s 8 aktivitami, které dětem přiblíží svět hmyzu. Součástí je 35 názorných obrázků brouků, motýlů a dalších
115.00 Kč
12052
Hudební výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Obsahem je 5 karet s hrací tabulkou a 16 kartiček s obrázky. Kartičky se dají do sáčku či krabičky a každý (či skupinka)
65.00 Kč
2289
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Přiřazování odpadu ke správnému kontejneru. Obsahem je 8 karet s kontejnery, 32 karet s věcmi na vyhození a karta se
145.00 Kč
13270
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., 6., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Jak se slaví Vánoce v ostatních zemích světa a kdo tam naděluje dětem dárky? Obsahem je 15 karet velikosti menší A5
135.00 Kč
Jarní květiny - Já mám, kdo má Jarní květiny - Já mám, kdo má
Karetní hra tematicky zaměřená na jarní květiny. Obsahem je 25 oboustranných hracích karet a přehledová karta s názvy květin. Rozdáme karty mezi děti (někdo může mít více). Zvolíme začínajícího hráče, který přečte spodní část libovolné karty - např. "Kdo má narcis?" Ozve se hráč, který má v horní části obrázek narcisu "Já mám narcis" a zeptá se na květinu ve spodní části své karty "Kdo má modřenec?" Takto pokračujeme dále do doby, kdy se někdo zeptá na květinu z horní části karty začínajícího hráče.
UUCZ-515971
Přírodověda>Prvouka>Já mám, kdo má>2.>3.>4.>🌸 Jaro>🌱 Rostliny
95.00