Maxi Dablík - Halloween

Kategorie:
Počet stran:
38
Velikost: 3.51 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 1. 2024
Sdílet:

Pojďte se bát! Maxi Dablík v Halloweenské verzi je tu!

Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Základním tématem je "Halloween".

Jejím cílem je zábavnou formou rozvíjet klíčové kompetence každého žáka, konkrétně pak poznávat a osvojovat si nové pojmy, rozšiřovat slovní zásobu, rozvíjet vizuální vnímání, postřeh a orientaci na ploše, upevňovat pozitivní stránky emočních aspektů osobnosti každého jedince a rozšiřovat dovednosti asertivní a respektující komunikace s ostatními spolužáky, což vede k upevňování sociálních vztahů v kolektivu.

Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků a jako obrazový a výukový materiál v mezipředmětových vztazích jako jsou ČJ, AJ, PRV a další..

Obsahuje 31 hracích karet a kompletní učitelskou metodiku.

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

120226
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků
65.00 Kč
187815
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje obrázkové kartičky a kartičky s počátečním písmenem daného obrázku, kdy se má dát dohromady vždy 5
65.00 Kč
104201
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků
65.00 Kč
274722
Matematika - geometrie
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Pojďme si hravou formou zopakovat geometrické tvary! Kdo složí celý obrazec jako první? Primárně je materiál určený jako
39.00 Kč
Maxi Dablík - Halloween Maxi Dablík - Halloween
Pojďte se bát! Maxi Dablík v Halloweenské verzi je tu! Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Základním tématem je "Halloween". Jejím cílem je zábavnou formou rozvíjet klíčové kompetence každého žáka, konkrétně pak poznávat a osvojovat si nové pojmy, rozšiřovat slovní zásobu, rozvíjet vizuální vnímání, postřeh a orientaci na ploše, upevňovat pozitivní stránky emočních aspektů osobnosti každého jedince a rozšiřovat dovednosti asertivní a respektující komunikace s ostatními spolužáky, což vede k upevňování sociálních vztahů v kolektivu. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků a jako obrazový a výukový materiál v mezipředmětových vztazích jako jsou ČJ, AJ, PRV a další.. Obsahuje 31 hracích karet a kompletní učitelskou metodiku.
UUCZ-187151
Přírodověda>Prvouka>Postřehovky>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Halloween, Dušičky
65.00