Maxi Dablík - Plazi

Ročník:
Počet stran:
19
Velikost: 2.02 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 1. 2024
Sdílet:

Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Základním tématem jsou "Plazi".

Jejím cílem je zábavnou formou rozvíjet klíčové kompetence každého žáka, konkrétně pak poznávat a osvojovat si nové pojmy, rozšiřovat slovní zásobu, rozvíjet vizuální vnímání, postřeh a orientaci na ploše, upevňovat pozitivní stránky emočních aspektů osobnosti každého jedince a rozšiřovat dovednosti asertivní a respektující komunikace s ostatními spolužáky, což vede k upevňování sociálních vztahů v kolektivu.

Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků a jako obrazový a výukový materiál v mezipředmětových vztazích jako jsou ČJ, AJ, PRV a další..

Obsahuje 14 hracích karet a kompletní učitelskou metodiku.

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

104201
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků
65.00 Kč
380300
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Představuji vám nový materiál zaměřený na téma školy a vše kolem ní. Přesněji pak na pomůcky a lidi, kteří s ní souvisí
65.00 Kč
62206
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
Materiál obsahuje kompletní sadu příkladů na sčítání do 100 bez přechodu přes základ 10. Celkem se jedná o 520 příkladů
39.00 Kč
267147
Vlastivěda
4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Testy a písemky
Materiál je určený pro kontrolu fixace osvojených poznatků a učiva z vlastivědy 4. ročníku. Lze jej využít bez ohledu na
215.00 Kč
Maxi Dablík - Plazi Maxi Dablík - Plazi
Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. Základním tématem jsou "Plazi". Jejím cílem je zábavnou formou rozvíjet klíčové kompetence každého žáka, konkrétně pak poznávat a osvojovat si nové pojmy, rozšiřovat slovní zásobu, rozvíjet vizuální vnímání, postřeh a orientaci na ploše, upevňovat pozitivní stránky emočních aspektů osobnosti každého jedince a rozšiřovat dovednosti asertivní a respektující komunikace s ostatními spolužáky, což vede k upevňování sociálních vztahů v kolektivu. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků a jako obrazový a výukový materiál v mezipředmětových vztazích jako jsou ČJ, AJ, PRV a další.. Obsahuje 14 hracích karet a kompletní učitelskou metodiku.
UUCZ-116946
Přírodověda>Prvouka>Didaktické hry>Postřehovky>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové>Plazi
65.00