PODZIMNÍ DETEKTIV - hra od 2 let, 6 variant obtížnosti

Předmět:
Přírodověda, Nezařazené k předmětu
Ročník:
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Kategorie:
Celoroční tematická hra, Didaktické hry, Ostatní
Téma:
Podzim, Roční období, Šifry
Počet stran:
Velikost: 566.53 KB
Prodávající:
Nahráno: 14. 09. 2021
Cena:
35 Kč vč. DPH

Jedná se o hru, která je v základní verzi vhodná pro děti již od 2 let. Díky 6 VARIANTÁM OBTÍŽNOSTI ji využijí i starší děti. Hra je velmi rozmanitá a jen tak se vám neomrzí.

Ideálním místem pro hru je zahrada nebo jiný venkovní prostor. Aktivita je však vhodná i pro domácí použití, např. při deštivém počasí.

Využití aktivity: doma pro vlastní děti, dětské oslavy, výlety, školky, školy v přírodě, školy (1. stupeň ZŠ)

Aktivita u dětí rozvíjí slovní zásobu, prostorovou orientaci a smysl pro hru. Děti se učí pracovat podle daných pravidel a zároveň dochází k podpoře jejich fantazie.

Součástí hry je podrobný návod.

PODZIMNÍ DETEKTIV - hra od 2 let, 6 variant obtížnosti PODZIMNÍ DETEKTIV - hra od 2 let, 6 variant obtížnosti
Jedná se o hru, která je v základní verzi vhodná pro děti již od 2 let. Díky 6 VARIANTÁM OBTÍŽNOSTI ji využijí i starší děti. Hra je velmi rozmanitá a jen tak se vám neomrzí. Ideálním místem pro hru je zahrada nebo jiný venkovní prostor. Aktivita je však vhodná i pro domácí použití, např. při deštivém počasí. Využití aktivity: doma pro vlastní děti, dětské oslavy, výlety, školky, školy v přírodě, školy (1. stupeň ZŠ) Aktivita u dětí rozvíjí slovní zásobu, prostorovou orientaci a smysl pro hru. Děti se učí pracovat podle daných pravidel a zároveň dochází k podpoře jejich fantazie. Součástí hry je podrobný návod.
62961
Přírodověda>Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>Didaktické hry>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Roční období>Šifry
35.00