Stopy lesních zvířátek

Předmět:
Počet stran:
32
Velikost: 3.3 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 12. 2023
Sdílet:

Pojďte s dětmi zažít dobrodružnou zábavu se zvířátky. Pracovní sešit obsahuje autorské obrázky zvířat a jejich stop (liška, prase divoké, bažant, medvěd, ježek, veverka, kachna, zajíc a jelen). Dále v sešitě naleznete zábavné aktivity - pexeso, domino a omalovánky. Součástí jsou také pracovní listy a grafomotorické listy.

Tento vzdělávací soubor je vytvořen v souladu s RVP PV, díky němu jsou naplňovány vzdělávací cíle v konkrétních oblastí:

  • Dítě a jeho tělo - děti procvičují zrakové a sluchové vnímání, rozvíjí své pohybové schopnosti a zdokonalují dovednosti jemné a hrubé motoriky
  • Dítě a jeho psychika - děti rozvíjí řeč, slovní zásobu a receptivní dovednosti, 
  • Dítě a ten druhý - děti u her dodržují pravidla, učí se spolupráci s druhými, při hře se domlouvají a v případě problému se je snaží vyřešit. 
  • Dítě a svět - děti se seznamují s živočichy, pracují s různým obrazovým materiálem, aktivity vedou děti k pochopení důležitosti péče o zvířata.

 

Další produkty od autora Bc. Michaela Mezírková

334828
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Blíží se nám začátek nového školního roku a jak děti ve školce nejlépe přivítat než právě krásnou a veselou výzdobou
55.00 Kč
434571
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina
Skládačky
Díky tomuto souboru můžete dětem příběh dětem představit. V souboru naleznete dva příběhy – jeden klasický a druhý
40.00 Kč
355995
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 4., 5.
Přípravy hodiny/lekce
Podzim je čas, který má nejen mnoho barev, ale také darů přírody. Bohužel s ubývajícími lesy již není taková úroda hub
50.00 Kč
356005
Přírodověda
MŠ, Školní družina, 4., 5.
Pracovní listy
Podzim je čas, který má nejen mnoho barev, ale také darů přírody. Bohužel s ubývajícími lesy již není taková úroda hub
50.00 Kč
Stopy lesních zvířátek Stopy lesních zvířátek
Pojďte s dětmi zažít dobrodružnou zábavu se zvířátky. Pracovní sešit obsahuje autorské obrázky zvířat a jejich stop (liška, prase divoké, bažant, medvěd, ježek, veverka, kachna, zajíc a jelen). Dále v sešitě naleznete zábavné aktivity - pexeso, domino a omalovánky. Součástí jsou také pracovní listy a grafomotorické listy. Tento vzdělávací soubor je vytvořen v souladu s RVP PV, díky němu jsou naplňovány vzdělávací cíle v konkrétních oblastí: Dítě a jeho tělo - děti procvičují zrakové a sluchové vnímání, rozvíjí své pohybové schopnosti a zdokonalují dovednosti jemné a hrubé motoriky Dítě a jeho psychika - děti rozvíjí řeč, slovní zásobu a receptivní dovednosti,  Dítě a ten druhý - děti u her dodržují pravidla, učí se spolupráci s druhými, při hře se domlouvají a v případě problému se je snaží vyřešit.  Dítě a svět - děti se seznamují s živočichy, pracují s různým obrazovým materiálem, aktivity vedou děti k pochopení důležitosti péče o zvířata.  
UUCZ-65166
Přírodověda>Domino>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>Živočichové
50.00