Domino - Digitální čas

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
4
Velikost: 1.26 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Jaroslav Pytlíček
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 5. 2024
Sdílet:

Obsahem je 30 karet o velikosti 9x6 cm.

Každá karta má na levé části obrázek hodin s určitým časem, na pravé části jiný digitální čas.

Časy jsou po 5 minutách (5, 10, 15,...)

Dítě vybere jednu kartu, ke které poté hledá odpovídající obrázek hodin (případně naopak)

Úkolem je spojit první a poslední kartu a vytvořit tak souvislého hada.

Karty tvoří ucelenou sadu, je tedy jedno, kterou kartou začínáme. Vždy bude sedět digitální čas na poslední kartě s obrázkem hodin na první, což slouží i jako kontrola.

Lze hrát i ve třídě, kdy karty rozdáme mezi děti (někdo může mít 2 karty). První přečte digitální čas a dá kartu na zem (stůl). Ozve se ten, kdo má obrázek s odpovídajícím časem, přiloží k první kartě a přečte čas v pravé části. Takto dále pokračujeme.

Další produkty od autora Jaroslav Pytlíček

595992
Prvouka
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5.
Ostatní
Výukové obrázkové karty tematicky zaměřené na letní sporty. Celkem 40 karet velikosti A4 a přehledová karta.
85.00 Kč
155048
Anglický jazyk
Školní družina, 1., 2., 3.
Já mám, kdo má
Karetní hra tematicky zaměřená zvířata. Obsahem je 31 oboustranných hracích karet a přehledová karta s názvy zvířat
80.00 Kč
700598
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Postřehovky
Sada 8 her a aktivit a demonstrační obrázkové karty s tématem svátku svatého Martina. Obrázkové čtení Legenda o svatém
95.00 Kč
217722
Nezařazené k předmětu
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Šifrovací hra tematicky zaměřená na vánoční období v 15 zemích světa. Navazuje na materiál Vánoce ve světě. Stezka
125.00 Kč
Domino - Digitální čas Domino - Digitální čas
Obsahem je 30 karet o velikosti 9x6 cm. Každá karta má na levé části obrázek hodin s určitým časem, na pravé části jiný digitální čas. Časy jsou po 5 minutách (5, 10, 15,...) Dítě vybere jednu kartu, ke které poté hledá odpovídající obrázek hodin (případně naopak) Úkolem je spojit první a poslední kartu a vytvořit tak souvislého hada. Karty tvoří ucelenou sadu, je tedy jedno, kterou kartou začínáme. Vždy bude sedět digitální čas na poslední kartě s obrázkem hodin na první, což slouží i jako kontrola. Lze hrát i ve třídě, kdy karty rozdáme mezi děti (někdo může mít 2 karty). První přečte digitální čas a dá kartu na zem (stůl). Ozve se ten, kdo má obrázek s odpovídajícím časem, přiloží k první kartě a přečte čas v pravé části. Takto dále pokračujeme.
UUCZ-12053
Prvouka>Didaktické hry>Domino>2.>3.
75.00