Maxi Dablík - Ovoce

Kategorie:
Počet stran:
38
Velikost: 3.71 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 1. 2024
Sdílet:

Téma, které vzniklo na přání je tu pro vás. Dvojice ovoce - zelenina se vám představuje v tradiční velkoformátové verzi Maxi Dablíku. První díl je věnovaný typickým zástupcům českého i tropického ovoce. 

Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami. 

Jejím cílem je zábavnou formou rozvíjet klíčové kompetence každého žáka, konkrétně pak poznávat a osvojovat si nové pojmy, rozšiřovat slovní zásobu, rozvíjet vizuální vnímání, postřeh a orientaci na ploše, upevňovat pozitivní stránky emočních aspektů osobnosti každého jedince a rozšiřovat dovednosti asertivní a respektující komunikace s ostatními spolužáky, což vede k upevňování sociálních vztahů v kolektivu.

Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků a jako obrazový a výukový materiál v mezipředmětových vztazích jako jsou ČJ, AJ, PRV a další..

Obsahuje 31 hracích karet a kompletní učitelskou metodiku.

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

158653
Matematika
2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Materiál je určený jako edukační a dekorační přehled desítek od 0 do 100. Je vhodný jako názorná pomůcka při vyvození
65.00 Kč
324886
Český jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Kartičky do výuky jsou tentokrát zaměřené na vyjmenovaná a příbuzná slova. Sedmý díl je věnovaný slovům po Z, kdy každé
50.00 Kč
156648
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Materiál je určený jako edukační a dekorační přehled velkých tiskacích písmen české abecedy. Obsahuje kompletní sadu
65.00 Kč
316414
Český jazyk
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Stejně jako kompletní sada výukových kartiček z matematiky je tu pro vás nyní i sada z českého jazyka, konkrétně velká a
175.00 Kč
Maxi Dablík - Ovoce Maxi Dablík - Ovoce
Téma, které vzniklo na přání je tu pro vás. Dvojice ovoce - zelenina se vám představuje v tradiční velkoformátové verzi Maxi Dablíku. První díl je věnovaný typickým zástupcům českého i tropického ovoce.  Maxi Dablík je vzdělávací didaktická hra do vyučovací hodiny pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi výukovými aktivitami.  Jejím cílem je zábavnou formou rozvíjet klíčové kompetence každého žáka, konkrétně pak poznávat a osvojovat si nové pojmy, rozšiřovat slovní zásobu, rozvíjet vizuální vnímání, postřeh a orientaci na ploše, upevňovat pozitivní stránky emočních aspektů osobnosti každého jedince a rozšiřovat dovednosti asertivní a respektující komunikace s ostatními spolužáky, což vede k upevňování sociálních vztahů v kolektivu. Lze jej také využít o přestávce jako volnou hru žáků a jako obrazový a výukový materiál v mezipředmětových vztazích jako jsou ČJ, AJ, PRV a další.. Obsahuje 31 hracích karet a kompletní učitelskou metodiku.
UUCZ-385513
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Postřehovky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Ovoce-zelenina
65.00