Maxi Dablík - Ovoce

Kategorie:
Počet stran:
37
Velikost: 3.7 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 10. 2023
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Téma, které vzniklo na přání je tu pro vás. Dvojice ovoce - zelenina se vám představuje v tradiční velkoformátové verzi Maxi Dablíku. První díl je věnovaný typickým zástupcům českého i tropického ovoce. 

Materiál je primárně určený jako didaktická hra pro předškoláky a školáky pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi jednotlivými výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce nebo během relaxační chvilky jako volnou hru dětí/žáků. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci, ale také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Karty lze využít nejenom v rámci hry Maxi Dablík, ale při výuce na 1. stupni také jako obrazový materiál pro aktivity v naukových předmětech, jako je např. ČJ, AJ, PRV a další.

OBSAH:

  • 31 hracích karet,
  • 1 titulní karta,
  • kompletní učitelská metodika obsahující různé varianty hry.

Další produkty od autora VioletCherry - Šárka Borkovcová

299363
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Pojďte se bu bu bát! Noc plná čar a kouzel je tu a s ní i magický Dablík ve velkoformátové verzi plný čarodějnic
50.00 Kč
301616
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Není grafomotorika jako grafomotorika! Na internetu naleznete mnoho pracovních listů zdarma či za poplatek ke stažení
65.00 Kč
306915
Český jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Skládačky
Materiál obsahuje 48 obrázkových kartiček, kdy se mají dát dohromady vždy 4 kartičky k sobě: obrázek, název (popis)
50.00 Kč
62206
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
Materiál obsahuje kompletní sadu příkladů na sčítání do 100 bez přechodu přes základ 10. Celkem se jedná o 520 příkladů
45.00 Kč
Maxi Dablík - Ovoce Maxi Dablík - Ovoce
Téma, které vzniklo na přání je tu pro vás. Dvojice ovoce - zelenina se vám představuje v tradiční velkoformátové verzi Maxi Dablíku. První díl je věnovaný typickým zástupcům českého i tropického ovoce.  Materiál je primárně určený jako didaktická hra pro předškoláky a školáky pro účel osvojení si, zopakování si či fixaci poznatků daného tematického celku, případně jako odreagování a relaxaci žáků mezi jednotlivými výukovými aktivitami. Lze jej také využít o přestávce nebo během relaxační chvilky jako volnou hru dětí/žáků. Organizačně ho lze využít nejen pro skupinovou práci, ale také jako frontální práci celé třídy, práci dvojic či jednotlivců. Karty lze využít nejenom v rámci hry Maxi Dablík, ale při výuce na 1. stupni také jako obrazový materiál pro aktivity v naukových předmětech, jako je např. ČJ, AJ, PRV a další. OBSAH: 31 hracích karet, 1 titulní karta, kompletní učitelská metodika obsahující různé varianty hry.
UUCZ-385513
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Postřehovky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Ovoce-zelenina
50.00