Vánoční otázky

Téma:
Počet stran:
10
Velikost: 25.05 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
11. 12. 2022
Cena:
60 Kč vč. DPH
Sdílet:

Vánoční otázky jsou souborem celkem 32 karet s otázkami, které se pojí s vánočními svátky. Součástí je také krátký úvod a zadní strana. Děti nutí přemýšlet, hledat odpovědi a rozvíjet diskuzi. 

Karty oživí komunitní kruh a ten tak není pouze o poslouchání toho, co kdo by si na vánoce přál. Děti se zamyslí nad rodinou, nad tradicemi a zvyky, nebo nad tím, co se jim na těchto svátcích líbí nejvíce. 

Karty jsou mířeny na mateřské školy, školní družiny či dětské skupiny a děti mladšího školního věku - zkrátka do většího kolektivu. Ale otázky si můžete dle fantazie přizpůsobit a využívat je naplno i u vás doma. 

Využití takových karet je cíleno na komunitní kruhy, před spaním nebo u klidové činnosti, v takových chvílích, kdy budou mít děti prostor na zamyšlení. 

 

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

385743
Vlastivěda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Svatý Martin - Informační a demonstrační karty Část souboru Svatý Martin - Celá sada Tento soubor je složený z barevných
50.00 Kč
231913
Vlastivěda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Masopust - Skládání masopustních koláčů Tato část velkého souboru je složena ze 4 karet s „recepty,“ dvou listů s
35.00 Kč
278162
Výtvarná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Omalovánky
Obří omalovánka na téma Jaro - Jarní les Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4. Tentokrát se
35.00 Kč
310413
Český jazyk - čtení
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Děti světa - Skládání slov Soubor Skládání slov je složen ze 20 pracovních listů 20 dětí z celého světa. Součástí je
45.00 Kč
Vánoční otázky Vánoční otázky
Vánoční otázky jsou souborem celkem 32 karet s otázkami, které se pojí s vánočními svátky. Součástí je také krátký úvod a zadní strana. Děti nutí přemýšlet, hledat odpovědi a rozvíjet diskuzi.  Karty oživí komunitní kruh a ten tak není pouze o poslouchání toho, co kdo by si na vánoce přál. Děti se zamyslí nad rodinou, nad tradicemi a zvyky, nebo nad tím, co se jim na těchto svátcích líbí nejvíce.  Karty jsou mířeny na mateřské školy, školní družiny či dětské skupiny a děti mladšího školního věku - zkrátka do většího kolektivu. Ale otázky si můžete dle fantazie přizpůsobit a využívat je naplno i u vás doma.  Využití takových karet je cíleno na komunitní kruhy, před spaním nebo u klidové činnosti, v takových chvílích, kdy budou mít děti prostor na zamyšlení.   
UUCZ-226594
Prvouka>Nezařazené k předmětu>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Zima>Vánoce
60.00