Svatý Martin - Celá sada

Počet stran:
53
Velikost: 45.15 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 10. 2023
Cena:
140 Kč vč. DPH
Sdílet:

Svatý Martin - Celá sada

Tento soubor je složený z informačních karet různého typu, demonstračních karet, ozdobné girlandy, pracovních listů a dalších barevných aktivit. Celkem obsahuje 52 stran materiálu. 

Informační karty
Na 5 informačních kartách naleznete rozmanité informace, které se pojí s obdobím svatého Martina. 
Karty vám mohou skvěle posloužit při sestavování přípravy - víceméně všechnu práci odvedou za vás. Ideální jsou také na doplnění nástěnky s výrobky. Karty: karta s povídáním o svatém Martinovi, o svatomartinské huse, o svatomartinském vínu, o svatomartinských rohlících a karta zaměřená na pranostiky i s jejich vysvětlením. 

Demonstrační karty
Na demonstračních kartách naleznete celkem 10 obrázků, které dětem pomohou pochopit téma svatého Martina. 
Karty vám mohou skvěle posloužit při vyprávění legendy o svatém Martinovi či například při vysvětlování jednotlivých pověr a pranostik. Karty: Svatý Martin, Martin na koni, Martinův kůň, meč, sněhová vločka, podzimní list, husa, víno, podkova, rohlík. 

Girlanda
Pestrobarevná girlanda složena z 10 obrázků je skvělou volbou pro výzdobu třídy. Výzdoba girlandami je efektivní, rychlá a snadná. Navíc se mohou snadno zapojit i děti, což ulehčí práci i paní učitelce. Karty: Svatý Martin, Martin na koni, Martinův kůň, meč, sněhová vločka, podzimní list, husa, víno, podkova, rohlík. 

Pracovní listy + aktivity
Pracovní listy a aktivity jsou zaměřené na rozvoj zrakového vnímání, grafomotoriky, logického uvažování, předmatematických představ a dalších nepostradatelných stránek při rozvoji dítěte. 

V části zaměřené na pracovní listy a aktivity naleznete celkem 26 stran materiálu: 
Aktivity v barevné verzi: - Puzzle svatého Martina a žebráka, Trojskládačka obrázek - tečky - číslo, Velikostní karty Martina,
                                         husy a koně
                                     
Pracovní listy: - Celkem získáte 17 různých pracovních listů v černobílé verzi: 2x jednotažky, 3x dokreslení druhé půlky, hledání rozdílů, 3x grafomotoriku, bludiště, spojování stínu, 2x pravolevá orientace, stříhání nůžkami, počítání, omalovánku a co nepatří do řady

Tisk je ideální ve velikosti A4. Na přiložených fotkách je ale vidět, že ani ve velikosti A5 jejich kvalita nezanikne. Obrázky jsou vysoce kvalitní a je dobré je tisknout ve fotorežimu na papír vyšší gramáži. Pro lepší výdrž také doporučuji laminovat.

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

432434
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Mikulášské šablony Tento mini materiál je souborem celkem 3 šablon s kraťučkým návodem - i když určitě nebude ani
0.00 Kč
313858
Občanská výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Děti světa - Karty aktivit Tento soubor je možná trochu více mířen na pedagogy, kterým by mohl usnadnit práci :) Při
45.00 Kč
385743
Vlastivěda
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Svatý Martin - Informační a demonstrační karty Část souboru Svatý Martin - Celá sada Tento soubor je složený z barevných
50.00 Kč
375560
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Bacily - Demonstrační a stínové karty Součást souboru Bacily - Celá sada Soubor plný barev a trochu popuštěné fantazie
45.00 Kč
Svatý Martin - Celá sada Svatý Martin - Celá sada
Svatý Martin - Celá sada Tento soubor je složený z informačních karet různého typu, demonstračních karet, ozdobné girlandy, pracovních listů a dalších barevných aktivit. Celkem obsahuje 52 stran materiálu.  Informační karty Na 5 informačních kartách naleznete rozmanité informace, které se pojí s obdobím svatého Martina.  Karty vám mohou skvěle posloužit při sestavování přípravy - víceméně všechnu práci odvedou za vás. Ideální jsou také na doplnění nástěnky s výrobky. Karty: karta s povídáním o svatém Martinovi, o svatomartinské huse, o svatomartinském vínu, o svatomartinských rohlících a karta zaměřená na pranostiky i s jejich vysvětlením.  Demonstrační karty Na demonstračních kartách naleznete celkem 10 obrázků, které dětem pomohou pochopit téma svatého Martina.  Karty vám mohou skvěle posloužit při vyprávění legendy o svatém Martinovi či například při vysvětlování jednotlivých pověr a pranostik. Karty: Svatý Martin, Martin na koni, Martinův kůň, meč, sněhová vločka, podzimní list, husa, víno, podkova, rohlík.  Girlanda Pestrobarevná girlanda složena z 10 obrázků je skvělou volbou pro výzdobu třídy. Výzdoba girlandami je efektivní, rychlá a snadná. Navíc se mohou snadno zapojit i děti, což ulehčí práci i paní učitelce. Karty: Svatý Martin, Martin na koni, Martinův kůň, meč, sněhová vločka, podzimní list, husa, víno, podkova, rohlík.  Pracovní listy + aktivity Pracovní listy a aktivity jsou zaměřené na rozvoj zrakového vnímání, grafomotoriky, logického uvažování, předmatematických představ a dalších nepostradatelných stránek při rozvoji dítěte.  V části zaměřené na pracovní listy a aktivity naleznete celkem 26 stran materiálu:  Aktivity v barevné verzi: - Puzzle svatého Martina a žebráka, Trojskládačka obrázek - tečky - číslo, Velikostní karty Martina,                                          husy a koně                                       Pracovní listy: - Celkem získáte 17 různých pracovních listů v černobílé verzi: 2x jednotažky, 3x dokreslení druhé půlky, hledání rozdílů, 3x grafomotoriku, bludiště, spojování stínu, 2x pravolevá orientace, stříhání nůžkami, počítání, omalovánku a co nepatří do řady Tisk je ideální ve velikosti A4. Na přiložených fotkách je ale vidět, že ani ve velikosti A5 jejich kvalita nezanikne. Obrázky jsou vysoce kvalitní a je dobré je tisknout ve fotorežimu na papír vyšší gramáži. Pro lepší výdrž také doporučuji laminovat.
UUCZ-385730
Vlastivěda>Nezařazené k předmětu>Skládačky>Pracovní listy>Výzdoba třídy>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Zima>Svatý Martin
140.00