Svatý Martin - Informační a demonstrační karty

Počet stran:
17
Velikost: 19.36 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
10. 10. 2023
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Svatý Martin - Informační a demonstrační karty
Část souboru Svatý Martin - Celá sada

Tento soubor je složený z barevných informačních karet různého typu a demonstračních karet. Celkem obsahuje 16 stran materiálu. 

Informační karty
Na 5 informačních kartách naleznete rozmanité informace, které se pojí s obdobím svatého Martina. 
Karty vám mohou skvěle posloužit při sestavování přípravy - víceméně všechnu práci odvedou za vás. Ideální jsou také na doplnění nástěnky s výrobky. Karty: karta s povídáním o svatém Martinovi, o svatomartinské huse, o svatomartinském vínu, o svatomartinských rohlících a karta zaměřená na pranostiky i s jejich vysvětlením. 

Demonstrační karty
Na demonstračních kartách naleznete celkem 10 obrázků, které dětem pomohou pochopit téma svatého Martina. 
Karty vám mohou skvěle posloužit při vyprávění legendy o svatém Martinovi či například při vysvětlování jednotlivých pověr a pranostik. Karty: Svatý Martin, Martin na koni, Martinův kůň, meč, sněhová vločka, podzimní list, husa, víno, podkova, rohlík. 

Součástí je také jedna zadní strana k oboustrannému tisku. 

Tisk je ideální ve velikosti A4. Na přiložených fotkách je ale vidět, že ani ve velikosti A5 jejich kvalita nezanikne. Obrázky jsou vysoce kvalitní a je dobré je tisknout ve fotorežimu na papír vyšší gramáži. Pro lepší výdrž také doporučuji laminovat.

Další produkty od autora Petra Miklová - Materiálovník

431766
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Obří hledací omalovánka - Mikulášská Jedná se o omalovánku, která je složena z 9 stran velikosti A4. Tato je ale navíc
40.00 Kč
295452
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Živly - Celá sada Informační karty + kruh živlů s trojsložkou Získáte celkem 5 informačních karet velikosti A4. První
190.00 Kč
222367
Vlastivěda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní listy a karty činností si můžete do kalendáře libovolně nakombinovat, jak se vám zrovna bude hodit. V souboru
30.00 Kč
295432
Prvouka
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Živly - Informační karty + kruh živlů s trojsložkou Část souboru Živly - Celá sada V souboru naleznete celkem 5
35.00 Kč
Svatý Martin - Informační a demonstrační karty Svatý Martin - Informační a demonstrační karty
Svatý Martin - Informační a demonstrační karty Část souboru Svatý Martin - Celá sada Tento soubor je složený z barevných informačních karet různého typu a demonstračních karet. Celkem obsahuje 16 stran materiálu.  Informační karty Na 5 informačních kartách naleznete rozmanité informace, které se pojí s obdobím svatého Martina.  Karty vám mohou skvěle posloužit při sestavování přípravy - víceméně všechnu práci odvedou za vás. Ideální jsou také na doplnění nástěnky s výrobky. Karty: karta s povídáním o svatém Martinovi, o svatomartinské huse, o svatomartinském vínu, o svatomartinských rohlících a karta zaměřená na pranostiky i s jejich vysvětlením.  Demonstrační karty Na demonstračních kartách naleznete celkem 10 obrázků, které dětem pomohou pochopit téma svatého Martina.  Karty vám mohou skvěle posloužit při vyprávění legendy o svatém Martinovi či například při vysvětlování jednotlivých pověr a pranostik. Karty: Svatý Martin, Martin na koni, Martinův kůň, meč, sněhová vločka, podzimní list, husa, víno, podkova, rohlík.  Součástí je také jedna zadní strana k oboustrannému tisku.  Tisk je ideální ve velikosti A4. Na přiložených fotkách je ale vidět, že ani ve velikosti A5 jejich kvalita nezanikne. Obrázky jsou vysoce kvalitní a je dobré je tisknout ve fotorežimu na papír vyšší gramáži. Pro lepší výdrž také doporučuji laminovat.
UUCZ-385743
Vlastivěda>Nezařazené k předmětu>Přípravy hodiny/lekce>Výzdoba třídy>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Podzim>Zima>Svatý Martin
50.00