Abstraktní karty + smajlíci emocí

Počet stran:
20
Velikost: 10.97 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
22. 6. 2022
Sdílet:

🗝📍ABSTRAKTNÍ KARTY - pro rozvoj představivosti 

-20 karet s abstrakcí v PDF (vytisknout a zalaminovat) 🗝 

Tip jak karty využít při práci s dětmi:
* v komunitním kruhu: 
1. Vytáhneme jednu z karet, dame ji doprostřed kruhu, nechame kolovat kamínek po kruhu a dame prostor každému z deti odpovědět na otázku: “Co ti vybraná karta připomíná? Na základě toho můžeme rozvinout zajímavou diskuzi.

2. Po komunitnim kruhu promítněte kartu na interaktivní tabuli nebo ji vytiskněte a nechte ji dětmi dotvořit (fixou, barvami nebo jakýmkoliv materiálem) dle jejich představivosti, podle toho co v dane abstrakci vidí.

3. Rozlozime všechny karty doprostřed kruhu a nechame každé dítě vybrat jednu z karet, která se mu nejvíce líbí a proč.

4. Nechat děti přiřadit karty ke smajlíkům podle emocí, které v nich dane karty vyvolávají - součástí jsou 4 smajlíci (radost,smutek,vztek,údiv).

5. Ukažte dětem, jak muže vypadat abstraktní obrázek a nechte je vytvořit svůj, ať vám ho pojmenuji a řeknou, jakou emoci pomoci obrázku vyjádřily.

Další produkty od autora Mladá učitelka

203165
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
🍁Kolíčkování - Kolik má slovo na obrázku slabik? - kartičky rozstříháme, zalaminujeme. Dítě přípíná kolíček k tomu počtu
30.00 Kč
45597
Nezařazené k předmětu
1.
Diplomy, Pochvaly, Medaile
🏅Medaile pro Vaše prvňáčky 🙌 sada 3ks - vítej v 1.třídě, jsem prvňák, jsem prvňáčka 👭
45.00 Kč
104271
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
🪰MUŠÍ NÁPADNÍK A DIDAKTICKÁ HRA S PLÁCAČKAMI🪰 ◾️To si tak kreslím mouchu a najednou mi hlavou proběhne..co takhle
50.00 Kč
37484
Matematika - geometrie
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Začíná dítě s kartou označenou slovem start. "Já mám Červený trojúhelník. Kdo má Modrý čtverec?" Ten, kdo má kartu s
40.00 Kč
Abstraktní karty + smajlíci emocí Abstraktní karty + smajlíci emocí
🗝📍ABSTRAKTNÍ KARTY - pro rozvoj představivosti  -20 karet s abstrakcí v PDF (vytisknout a zalaminovat) 🗝  Tip jak karty využít při práci s dětmi: * v komunitním kruhu:  1. Vytáhneme jednu z karet, dame ji doprostřed kruhu, nechame kolovat kamínek po kruhu a dame prostor každému z deti odpovědět na otázku: “Co ti vybraná karta připomíná? Na základě toho můžeme rozvinout zajímavou diskuzi. 2. Po komunitnim kruhu promítněte kartu na interaktivní tabuli nebo ji vytiskněte a nechte ji dětmi dotvořit (fixou, barvami nebo jakýmkoliv materiálem) dle jejich představivosti, podle toho co v dane abstrakci vidí. 3. Rozlozime všechny karty doprostřed kruhu a nechame každé dítě vybrat jednu z karet, která se mu nejvíce líbí a proč. 4. Nechat děti přiřadit karty ke smajlíkům podle emocí, které v nich dane karty vyvolávají - součástí jsou 4 smajlíci (radost,smutek,vztek,údiv). 5. Ukažte dětem, jak muže vypadat abstraktní obrázek a nechte je vytvořit svůj, ať vám ho pojmenuji a řeknou, jakou emoci pomoci obrázku vyjádřily.
UUCZ-29989
Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Čarodějnice>Šifry>Vesmír
45.00