Maxi plakáty - podzim

Počet stran:
31
Velikost: 4.93 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 9. 2023
Cena:
33 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tento soubor Vám umožní vytvořit plakát nebo maxi omalovánky, i když Vaše tiskárna podporuje tisk pouze velikosti A4. Děti si procvičí zrakové vnímání, budou rozvíjet estetické vnímání a učit se pracovat v kolektivu.

Obsah:

  1. Průvodní list (4 str.)
  2. PDF 1 - obrázek č. 1 (9 str.)
  3. PDF 2 - obrázek č. 2 (9 str.)
  4. PDF 3 - obrázek č. 3 (9 str.)

Záleží jen na Vás, jak materiál využijete. Buďto necháte děti, ať každý vymaluje jednu část nezávisle na sobě a necháte se překvapit celkovým výsledkem - a nebo budete děti vést ke spolupráci v kolektivu a domlouvání se nad použitím barev. Můžete např. využít kombinaci voskovek a vodových nebo anylinových barev. Po zaschnutí barev a kompletace obrázku máte krásnou výzdobu oken, dveří nebo prázdné nástěnky:-).

TIP NA HRU!

Úkolem dětí bude v kolektivu co nejrychleji sestavit správně obrázek. Použijte stopky, kuchyňskou minutku nebo přesýpací hodiny k určení maximálního času, dokdy to musí stihnout. Vy jako učitel/ka máte možnost sledovat, kdo je ve skupině dominantní, kdo se naopak nezapojuje a jak děti zvládají vypjatou situaci, když dochází čas. Pokud si vyrobíte obrázky dva, mohou soutěžit dvě skupiny o to, která to stihne rychleji. Krásnou zábavu! :-)

Další produkty od autora Porce legrace - Simona Klíčová

359040
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Omalovánky
Pracovní listy pro rozvoj zrakového vnímání, prostorové orientace, procvičování grafomotoriky, počítání, určování
26.00 Kč
282537
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Diplomy, Pochvaly
Tato zábavná jarní stezka s úkoly je motivována probouzením broučků a je vhodná pro děti do MŠ, které se vydají na
59.00 Kč
261217
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Pracovní listy
Soubor obsahuje 10ks obrázků na dokreslení a vybarvení s vesmírnou tématikou od těch nejsnadnějších pro nejmladší děti
29.00 Kč
266303
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Pracovní listy
Soubor obsahuje 10ks obrázků na dokreslení a vybarvení s jarní tématikou. Jsou skvělým grafomotorickým cvičením a
29.00 Kč
Maxi plakáty - podzim Maxi plakáty - podzim
Tento soubor Vám umožní vytvořit plakát nebo maxi omalovánky, i když Vaše tiskárna podporuje tisk pouze velikosti A4. Děti si procvičí zrakové vnímání, budou rozvíjet estetické vnímání a učit se pracovat v kolektivu. Obsah: Průvodní list (4 str.) PDF 1 - obrázek č. 1 (9 str.) PDF 2 - obrázek č. 2 (9 str.) PDF 3 - obrázek č. 3 (9 str.) Záleží jen na Vás, jak materiál využijete. Buďto necháte děti, ať každý vymaluje jednu část nezávisle na sobě a necháte se překvapit celkovým výsledkem - a nebo budete děti vést ke spolupráci v kolektivu a domlouvání se nad použitím barev. Můžete např. využít kombinaci voskovek a vodových nebo anylinových barev. Po zaschnutí barev a kompletace obrázku máte krásnou výzdobu oken, dveří nebo prázdné nástěnky:-). TIP NA HRU! Úkolem dětí bude v kolektivu co nejrychleji sestavit správně obrázek. Použijte stopky, kuchyňskou minutku nebo přesýpací hodiny k určení maximálního času, dokdy to musí stihnout. Vy jako učitel/ka máte možnost sledovat, kdo je ve skupině dominantní, kdo se naopak nezapojuje a jak děti zvládají vypjatou situaci, když dochází čas. Pokud si vyrobíte obrázky dva, mohou soutěžit dvě skupiny o to, která to stihne rychleji. Krásnou zábavu! :-)
UUCZ-357467
Výtvarná výchova>Nezařazené k předmětu>Skládačky>Omalovánky>Výzdoba třídy>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Drakiáda>Houby>Podzim>Roční období
33.00