100 NEJKRÁSNĚJŠÍCH STAVEB SVĚTA + PRACOVNÍ LISTY

Počet stran:
41
Velikost: 13.31 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 6. 2022
Sdílet:

POZNEJTE NEJKRÁSNĚJŠÍ STAVBY SVĚTA (soubor pdf)

 

41 stran 

naučné karty 5x5 cm

Soubor obsahuje 100 výjimečných staveb, památek UNESCO nebo architektonických skvostů z celého světa. Fotografie objektů byly pečlivě a citlivě vybírány, aby byly v co nejlepší kvalitě. 

Tyto karty můžete využít několika způsoby. V souboru naleznete i slepé mapy ( Evropa, Asie, S. a J. Amerika, Afrika)
a zábavné pracovní listy ke každému kontinentu a státu.

Karty s fotografiemi obsahují vlajku státu, symbol kontinentu, název státu, město, kde se objekt nachází a jak se jmenuje. Tyto karty jsou oboustranné a musí se zalaminovat.

Karty s malovanými obrázky obsahují čísla ke správnému určení pomocí kontrolního seznamu. Karty jsou se zadní stranou, která je přiložena. Stačí nastavit tisk. Lze tisknout na papír vyšší gramáže bez laminace a vytvořit si pexeso.

-----------------------------------------------------------------------

Tip1: Karty s malovanými obrázky můžete využít i jako pexeso. Vytiskněte si potřebné stránky dvakrát. Standartní pexeso má 32 dvojic.

Tip2: Karty používejte jako přiřazovací. Např.: Rozložte na podložku malované kartičky s čísly. Vedle rozprostřete karty s fotografiemi tak, aby informační strana byla vidět. Děti musí seřadit památky/stavby k sobě. Po otočení mají kontrolu, zda byl jejich odhad správný.

Tip3: Pracovní listy využijete ve výuce jako samostatnou práci s internetem, nebo knihami. Děti vyplní základní informace o státu, který si vyberou, nalepí nebo nakreslí vybranou památku. Mohou i vybarvit.

Tip4: Slepé mapy využijete ve své výuce k procvičování např. států a jejich hlavních měst. Můžete je i zalaminovat, napsat do volných míst zadání a děti na ně vyplní úkol mazacím fixem. Starší děti mohou do map zakreslovat památky z karet, které jim rozdáte (malované obrázky). Označí stát (lokalitu) např. tečkou a napíší k nim číslo památky. Kontrola je potom z OBSAHU KARET a kartiček se státy na zadní straně.

Fantazii se meze nekladou :-).

Učení je přece zábava!

Další produkty od autora Alena Gondeková

12240
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Aktivní obrázek s autorskou básničkou PODZIM Pomocí aktivních obrázků můžeme dítěti pomoci lépe poznávat svět, podpořit
35.00 Kč
337216
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Výzdoba třídy
Přivítejte děti ve třídě pěknými cedulkami na dveře nebo nástěnku. Můžete cedulku dát i jako vítací list k dárečkům. V
45.00 Kč
15310
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
VÝPRAVA DO PŘÍRODY - zvukové karty je originální výukový soubor s kartičkami ve dvou verzích, s reálnými zvuky 54 zvířat
55.00 Kč
506874
Český jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Rýmy jsou skvělou zábavnou hrou pro děti, trénují při nich sluchové vnímání, ale také trochu zavaří i mozkové závity
45.00 Kč
100 NEJKRÁSNĚJŠÍCH STAVEB SVĚTA + PRACOVNÍ LISTY 100 NEJKRÁSNĚJŠÍCH STAVEB SVĚTA + PRACOVNÍ LISTY
POZNEJTE NEJKRÁSNĚJŠÍ STAVBY SVĚTA (soubor pdf)   41 stran  naučné karty 5x5 cm Soubor obsahuje 100 výjimečných staveb, památek UNESCO nebo architektonických skvostů z celého světa. Fotografie objektů byly pečlivě a citlivě vybírány, aby byly v co nejlepší kvalitě.  Tyto karty můžete využít několika způsoby. V souboru naleznete i slepé mapy ( Evropa, Asie, S. a J. Amerika, Afrika) a zábavné pracovní listy ke každému kontinentu a státu. Karty s fotografiemi obsahují vlajku státu, symbol kontinentu, název státu, město, kde se objekt nachází a jak se jmenuje. Tyto karty jsou oboustranné a musí se zalaminovat. Karty s malovanými obrázky obsahují čísla ke správnému určení pomocí kontrolního seznamu. Karty jsou se zadní stranou, která je přiložena. Stačí nastavit tisk. Lze tisknout na papír vyšší gramáže bez laminace a vytvořit si pexeso. ----------------------------------------------------------------------- Tip1: Karty s malovanými obrázky můžete využít i jako pexeso. Vytiskněte si potřebné stránky dvakrát. Standartní pexeso má 32 dvojic. Tip2: Karty používejte jako přiřazovací. Např.: Rozložte na podložku malované kartičky s čísly. Vedle rozprostřete karty s fotografiemi tak, aby informační strana byla vidět. Děti musí seřadit památky/stavby k sobě. Po otočení mají kontrolu, zda byl jejich odhad správný. Tip3: Pracovní listy využijete ve výuce jako samostatnou práci s internetem, nebo knihami. Děti vyplní základní informace o státu, který si vyberou, nalepí nebo nakreslí vybranou památku. Mohou i vybarvit. Tip4: Slepé mapy využijete ve své výuce k procvičování např. států a jejich hlavních měst. Můžete je i zalaminovat, napsat do volných míst zadání a děti na ně vyplní úkol mazacím fixem. Starší děti mohou do map zakreslovat památky z karet, které jim rozdáte (malované obrázky). Označí stát (lokalitu) např. tečkou a napíší k nim číslo památky. Kontrola je potom z OBSAHU KARET a kartiček se státy na zadní straně. Fantazii se meze nekladou :-). Učení je přece zábava!
UUCZ-22821
Zeměpis>Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pracovní listy>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Speciální pedagogika
79.00