OPAKOVACÍ KARTY - AFRIKA + AMERIKA + AUSTRÁLIE A OCEÁNIE (266 OTÁZEK A ODPOVĚDÍ)

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
39
Velikost: 19.28 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 7. 2023
Sdílet:

Dobrý den, milí kolegové. Prvně Vám chci velice poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se v souboru někde objevil nechtěný šotek v podobě překlepu či chyby, napište mi, prosím, a všechny nesrovnalosti opravím. Děkuji.

Soubor obsahuje: 266 oboustranných kartiček s otázkami a odpověďmi ze zeměpisu na téma: AFRIKA + AMERIKA + AUSTRÁLIE A OCEÁNIE

Náměty na využití:

1. Opakování na začátku hodiny. Žák si vylosuje jednu otázku, kterou následně zodpoví. V případě nesprávné odpovědi se lze na danou otázku zaměřit v příští hodině. Pokud žák odpoví správně, může se posadit.

2. Ústní zkoušení - žák si vytahuje vámi zvolený počet otázek, na které musí odpovědět.

3. Kartičky vyvěsíme ve třídě. Úkolem žáků je ve dvojici společně zapsat odpovědi do sešitu. Správnost zkontrolují žáci v různých skupinách sobě navzájem.

4. Odpovídající řetěz - soutěž, na kolik otázek po sobě dokážeš odpovědět bez chyby.

5. Rychlovka - na kolik otázek dokážeš odpovědět během časového limitu?

6. Kruhová hra - žáci si mezi sebou hází bombu.

Doporučuji tisknout barevně, oboustranně v případě, že chcete mít z druhé strany správnou odpověď. Pro znovuvyužitelnost doporučuji zalaminovat. Kartičky jsou uzpůsobeny pro řezání na řezačce. 

Další produkty od autora Lukáš Kulhánek

332152
Český jazyk
4., 5.
Ostatní
Tento soubor obsahuje 165 kartiček se slovními spojeními zaměřených na shodu přísudku s podmětem. Hlavním cílem těchto
35.00 Kč
326890
Cizí jazyky
7., 8., 9.
Pexeso
Jedná se o obrázkové karty na výuku německého jazyka na téma: SOMMER, které lze primárně využít na hru pexeso. Obsah
25.00 Kč
330887
Anglický jazyk
3., 4., 5.
Ostatní
Dobrý den, kolegové. Velice Vám v první řadě chci poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se do
25.00 Kč
316355
Anglický jazyk
5., 6., 7., 8., 9., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Předně Vám děkuji za zakoupení této hry. Věřím, že s ní zažijete spoustu zábavy a zároveň si s žáky hravou formou
37.00 Kč
OPAKOVACÍ KARTY - AFRIKA + AMERIKA + AUSTRÁLIE A OCEÁNIE (266 OTÁZEK A ODPOVĚDÍ) OPAKOVACÍ KARTY - AFRIKA + AMERIKA + AUSTRÁLIE A OCEÁNIE (266 OTÁZEK A ODPOVĚDÍ)
Dobrý den, milí kolegové. Prvně Vám chci velice poděkovat za zakoupení tohoto materiálu. V případě, že by se v souboru někde objevil nechtěný šotek v podobě překlepu či chyby, napište mi, prosím, a všechny nesrovnalosti opravím. Děkuji. Soubor obsahuje: 266 oboustranných kartiček s otázkami a odpověďmi ze zeměpisu na téma: AFRIKA + AMERIKA + AUSTRÁLIE A OCEÁNIE Náměty na využití: 1. Opakování na začátku hodiny. Žák si vylosuje jednu otázku, kterou následně zodpoví. V případě nesprávné odpovědi se lze na danou otázku zaměřit v příští hodině. Pokud žák odpoví správně, může se posadit. 2. Ústní zkoušení - žák si vytahuje vámi zvolený počet otázek, na které musí odpovědět. 3. Kartičky vyvěsíme ve třídě. Úkolem žáků je ve dvojici společně zapsat odpovědi do sešitu. Správnost zkontrolují žáci v různých skupinách sobě navzájem. 4. Odpovídající řetěz - soutěž, na kolik otázek po sobě dokážeš odpovědět bez chyby. 5. Rychlovka - na kolik otázek dokážeš odpovědět během časového limitu? 6. Kruhová hra - žáci si mezi sebou hází bombu. Doporučuji tisknout barevně, oboustranně v případě, že chcete mít z druhé strany správnou odpověď. Pro znovuvyužitelnost doporučuji zalaminovat. Kartičky jsou uzpůsobeny pro řezání na řezačce. 
UUCZ-329401
Zeměpis>Ostatní>7.
50.00