Pracovní list - Dunaj

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 9.49 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 10. 2023
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pro koho je materiál určen a co je jeho cílem?

Materiál je určen do hodin zeměpisu pro 8. ročník. Jeho cílem je upevňování tématu vodstvo Evropy - podrobně je zaměřen na řeku Dunaj. Obsahem materiálu je pracovní list o dvou stranách, který žáci vyplňují během sledování dokumentu “Dunaj - evropská Amazonka”Dokument je volně dostupný na YouTube (více informací v průvodním listu).

Pomocí materiálu žáci nejen získávají nové poznatky o této významné evropské řece, ale rozvíjejí za pomocí pracovního listu spoustu dalších dovedností. Pracovní list obsahuje celkem 11 různorodých úloh (např. pravdivost tvrzenípráce s mapouspojovačkykroužkování v textuotevřené otázky, některé úlohy jsou i přírodopisně zaměřené - poznávačka živočichů podle fotek..). Úlohy jsou uspořádány přesně podle průběhu dokumentu, žáci ho tedy vyplňují postupně.

Další produkty od autora Učím příro.země

410092
Zeměpis
9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál je určen do hodin zeměpisu pro 9. ročník , konkrétně k tématu geografie dopravy . Cílem materiálu je procvičení
25.00 Kč
424616
Zeměpis
9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pro koho je materiál určen a co je jeho cílem? Materiál je určen do hodin zeměpisu pro 9. ročník ZŠ . Lze použít i na SŠ
30.00 Kč
294631
Zeměpis
6.
Pracovní listy
Zakoupením materiálu jste získali soubor, ve kterém máte poskládané jednotlivé aktivity k tématu atmosféra za sebou. V
59.99 Kč
291852
Zeměpis
8.
Domino
Materiál slouží ke zopakování témat vodstvo a podnebí Česka. Žáci pracují ve dvojicích s pracovním listem. Mají od
45.00 Kč
Pracovní list - Dunaj Pracovní list - Dunaj
Pro koho je materiál určen a co je jeho cílem? Materiál je určen do hodin zeměpisu pro 8. ročník. Jeho cílem je upevňování tématu vodstvo Evropy - podrobně je zaměřen na řeku Dunaj. Obsahem materiálu je pracovní list o dvou stranách, který žáci vyplňují během sledování dokumentu “Dunaj - evropská Amazonka”. Dokument je volně dostupný na YouTube (více informací v průvodním listu). Pomocí materiálu žáci nejen získávají nové poznatky o této významné evropské řece, ale rozvíjejí za pomocí pracovního listu spoustu dalších dovedností. Pracovní list obsahuje celkem 11 různorodých úloh (např. pravdivost tvrzení, práce s mapou, spojovačky, kroužkování v textu, otevřené otázky, některé úlohy jsou i přírodopisně zaměřené - poznávačka živočichů podle fotek..). Úlohy jsou uspořádány přesně podle průběhu dokumentu, žáci ho tedy vyplňují postupně.
UUCZ-396218
Zeměpis>Pracovní listy>8.>ZŠ – 2. STUPEŇ
30.00