A bingo on irregular verbs - bingo na nepravidelná slovesa pro ZŠ a SŠ (A2-B1)

Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
10
Velikost: 7.36 MB
Typ souboru: zip
Nahráno:
Naposledy upraveno:
9. 3. 2025
Sdílet:

Chcete procvičit nepravidelná slovesa? Zkuste využít tohle bingo!

Využijte se studenty aktivitu na nepravidelná slovesa v angličtině. Najdete tu 16 sad nepravidelných sloves (karty jsou předtištěné, každá obsahuje jiná slovesa či jejich pořadí) pro procvičení v rámci aktivity BINGO.

 

  1. Šablony pro černobílý tisk, domluvte si se studenty strategii a nechte je vyplnit si kartičky samostatně na základě předem dané slovní zásoby.
  2. 16 zkompletovaných sad pro tisk. Studenti mají base forms, vy používáte výrazy v jejich minulých časech (past simple, present perfect).
  3. 3 podoby seznamu sloves i s příklady využití a tipy do výuky.
  4. Nahrávka výslovnosti sloves.
  5. Nahrávka k tipům do výuky.

 

Více najdete v dokumentu. :-)

 

Naformátováno pro jednoduchý, ekologický a černobílý tisk a ořez.

Další produkty od autora Tady učím já✨ | Tereza Kábelová

638392
Anglický jazyk
9., SŠ
Pracovní listy
V tomto materiálu najdete velikonoční přípravu do hodin AJ (zejména pro SŠ/B1(+)) obsahující: kvíz z poslechem práci s
25.00 Kč
827347
Český jazyk - literatura
Didaktické hry
Už nevíte, po jaké aktivitě před koncem 4. ročníku sáhnout a všem dochází síly? Mrkněte na tenhle materiál, který
39.00 Kč
638382
Anglický jazyk
Ostatní
Hledáte zajímavé situace, v nichž by se dalo využít frází future continuous a future perfect? Nenapadají vás příklady? V
39.00 Kč
650697
Anglický jazyk
9., SŠ
Ostatní
Míchat, nebo nemíchat krupicovou kaši? Patří ananas na pizzu? A co sušenky jako snídaně? Zkuste se studenty využít
35.00 Kč
A bingo on irregular verbs - bingo na nepravidelná slovesa pro ZŠ a SŠ (A2-B1) A bingo on irregular verbs - bingo na nepravidelná slovesa pro ZŠ a SŠ (A2-B1)
Chcete procvičit nepravidelná slovesa? Zkuste využít tohle bingo!Využijte se studenty aktivitu na nepravidelná slovesa v angličtině. Najdete tu 16 sad nepravidelných sloves (karty jsou předtištěné, každá obsahuje jiná slovesa či jejich pořadí) pro procvičení v rámci aktivity BINGO. Šablony pro černobílý tisk, domluvte si se studenty strategii a nechte je vyplnit si kartičky samostatně na základě předem dané slovní zásoby.16 zkompletovaných sad pro tisk. Studenti mají base forms, vy používáte výrazy v jejich minulých časech (past simple, present perfect).3 podoby seznamu sloves i s příklady využití a tipy do výuky.Nahrávka výslovnosti sloves.Nahrávka k tipům do výuky. Více najdete v dokumentu. :-) Naformátováno pro jednoduchý, ekologický a černobílý tisk a ořez.
UUCZ-812960
Anglický jazyk>Bingo>8.>9.>SŠ
25.00