WINTER BINGO | zimní bingo v angličtině

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
6
Velikost: 8.17 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Cukrkávalimonada
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 1. 2025
Sdílet:

Zimní bingo je určeno pro zpestření hodin angličtiny. Děti pobaví a pomůže jim upevnit tematickou slovní zásobu.

V sadě je připraveno 16 hracích karet, které vystačí pro jednu skupinku dětí na hodině angličtiny. Každá z karet je jedinečná, obrázky se na žádné další z karet neopakují ve stejném pořadí a hra je teda náležitě napínavá, protože vítězem je stane vždy jen jeden - ten žák, kterému se podaří propojit pět obrázků v řadě - svisle, vodorovně nebo uhlopříčně. Dvě titulní karty pro učitele obsahují tytéž pojmy v psané i kreslené podobě.

Systém hraní je na vás - můžete pojmy náhodně proškrtávat, můžete je losovat... Smyslem je, aby se děti naučily zimní slovíčka aktivně využívat. Dobrou zábavu!

Další produkty od autora Cukrkávalimonada

678854
Prvouka
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Sada obsahuje deset osmisměrek tematicky laděných do podzimu a strašidelné nálady Halloweenu. Osmisměrky představují
39.00 Kč
608558
Přírodověda
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Série deseti celoplošných digitálních papírů s rostlinnými motivy. Mají široké spektrum využití - třeba jako pozadí
49.00 Kč
713918
Dějepis
3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní listy pro 1. stupeň vytvořené k příležitosti výročí Sametové revoluce a oslav Dne boje za svobodu a demokracii
49.00 Kč
651186
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Demonstrační obrázky - kartičky
Sada kartiček s obrázky lesních zvířat obsahuje: 🦊 48 kartiček ve formátu A6 i A7 🦊 2 doplňkové obrázky lesa ve
49.00 Kč
WINTER BINGO | zimní bingo v angličtině WINTER BINGO | zimní bingo v angličtině
Zimní bingo je určeno pro zpestření hodin angličtiny. Děti pobaví a pomůže jim upevnit tematickou slovní zásobu.V sadě je připraveno 16 hracích karet, které vystačí pro jednu skupinku dětí na hodině angličtiny. Každá z karet je jedinečná, obrázky se na žádné další z karet neopakují ve stejném pořadí a hra je teda náležitě napínavá, protože vítězem je stane vždy jen jeden - ten žák, kterému se podaří propojit pět obrázků v řadě - svisle, vodorovně nebo uhlopříčně. Dvě titulní karty pro učitele obsahují tytéž pojmy v psané i kreslené podobě.Systém hraní je na vás - můžete pojmy náhodně proškrtávat, můžete je losovat... Smyslem je, aby se děti naučily zimní slovíčka aktivně využívat. Dobrou zábavu!
UUCZ-764167
Anglický jazyk>Bingo>1.>2.>3.>4.>5.>6.>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>❄️ Zima
39.00