FORMULE ZŠ - UNIVERZÁLNÍ HRACÍ POLE PRO VŠECHNY PŘEDMĚTY

Ročník:
1., 2., 3., 4., 5.
Kategorie:
Počet stran:
69
Velikost: 23.92 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 11. 2022
Cena:
120 Kč vč. DPH
Sdílet:

FORMULE ZŠ

JEDNA Z NEJZÁBAVNĚJŠÍCH VÝUKOVÝCH HER PRO VŠECHNY ROČNÍKY

UNIVERZÁLNÍ HRA PRO ZPESTŘENÍ VÝUKY VE VŠECH PŘEDMĚTECH NA VŠECH STUPNÍCH ZÁKLADNÍ ŠKOLY,...POKUD JSTE KREATIVNÍ UČITEL - KA

JAK TOUTO HROU ZPESTŘIT VYUČOVACÍ HODINY?

POSTUP VYUŽITÍ TOHOTO MATERIÁLU:

Děti si mohou kreativně postavit svou silnici s možností různých křižovatek a zatáček, objížděk...

Ve variantách odboček plní Vámi zadané úkoly, podle tematických plánů aktuálního období školního roku a předmětu, ve kterém chcete učivo upevňovat.

 ( Můžete využít NABÍDKU mnou vytvořených doplňkových karet pro různé ročníky a předměty. Ke hře je potřeba hrací pouze HRACÍ kostka a odměny Vámi zvolenou formou (více v manuálu nabídky)

JAK TEDY KONKRÉTNĚ TOUTO HROU ZPESTŘIT VYUČOVACÍ HODINY?

Po vysvětlení učiva zadejte dětem jako první úkol postavit silnici a vybrat si své autíčko nebo motorku,... (funguje místo figurky jako v klasickém „ČLOVĚČE NEZLOB SE“) Doporučuji mnou připravené, vystřihané dopravní prostředky napíchnout špendlíkem například na korkový špunt (pro lepší manipulaci). Můžete ale také použít klasická autíčka z hraček dětí. Pro téma dopravní výuky jsem do materiálů umístila i dopravní značky, které po vytištění můžete ve své výuce také vysvětlit a použít. Na odbočky silnic umístěte úkoly, které si připravíte a chcete, aby je děti plnily. Připravte také odměny. V nabídce máte ODMĚŇOVACÍ KARTY, které děti mohou využívat po celý školní rok. Hra není určena na jednu vyučovací hodinu, lze ji využívat k motivaci a zpestření výuky dětí během celého školního roku v různých obměnách.

POKUD NEMÁTE DOSTATEK ČASU NA PŘÍPRAVU KARTIČEK K VARIACÍM TÉTO HRY, SLEDUJTE

WWW.PRIMAUCA.CZ

 

  

POZNÁMKA:

VELKOU VÝHODOU JE, ŽE SI MŮŽETE PŘIDĚLÁVAT JEDNOTLIVÉ DÍLY SILNIC A STANOVIŠŤ - ODBOČEK- PODLE LIBOSTI A VAŠÍ KREATIVITY.

Další produkty od autora Libuše Sudová

255560
Český jazyk - čtení
1., 2., 3.
Didaktické hry
Popis: Děti se neumí vyjadřovat a chybí jim slovní zásoba. Proto jsem připravila pár karet, na kterých si procvičí tuto
45.00 Kč
262970
Matematika
1.
Didaktické hry
Hra je určena pro zpestření hodin matematiky v první třídě základní školy k procvičení sčítání a odčítání do 10. Hra je
39.00 Kč
257698
Český jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
Popis Děti se často neumí vyjadřovat a chybí jim slovní zásoba. Proto jsem připravila pár karet, na kterých si procvičí
45.00 Kč
227165
Český jazyk
3., 4.
Didaktické hry
popis: 2 hrací plochy (vždy 2 A4 formáty - nutné zalaminovat a slepit k sobě izolepou) ke hře sada karet se slovy pro 2
30.00 Kč
FORMULE ZŠ - UNIVERZÁLNÍ HRACÍ POLE PRO VŠECHNY PŘEDMĚTY FORMULE ZŠ - UNIVERZÁLNÍ HRACÍ POLE PRO VŠECHNY PŘEDMĚTY
FORMULE ZŠ JEDNA Z NEJZÁBAVNĚJŠÍCH VÝUKOVÝCH HER PRO VŠECHNY ROČNÍKY UNIVERZÁLNÍ HRA PRO ZPESTŘENÍ VÝUKY VE VŠECH PŘEDMĚTECH NA VŠECH STUPNÍCH ZÁKLADNÍ ŠKOLY,...POKUD JSTE KREATIVNÍ UČITEL - KA JAK TOUTO HROU ZPESTŘIT VYUČOVACÍ HODINY? POSTUP VYUŽITÍ TOHOTO MATERIÁLU: Děti si mohou kreativně postavit svou silnici s možností různých křižovatek a zatáček, objížděk... Ve variantách odboček plní Vámi zadané úkoly, podle tematických plánů aktuálního období školního roku a předmětu, ve kterém chcete učivo upevňovat.  ( Můžete využít NABÍDKU mnou vytvořených doplňkových karet pro různé ročníky a předměty. Ke hře je potřeba hrací pouze HRACÍ kostka a odměny Vámi zvolenou formou (více v manuálu nabídky) JAK TEDY KONKRÉTNĚ TOUTO HROU ZPESTŘIT VYUČOVACÍ HODINY? Po vysvětlení učiva zadejte dětem jako první úkol postavit silnici a vybrat si své autíčko nebo motorku,... (funguje místo figurky jako v klasickém „ČLOVĚČE NEZLOB SE“) Doporučuji mnou připravené, vystřihané dopravní prostředky napíchnout špendlíkem například na korkový špunt (pro lepší manipulaci). Můžete ale také použít klasická autíčka z hraček dětí. Pro téma dopravní výuky jsem do materiálů umístila i dopravní značky, které po vytištění můžete ve své výuce také vysvětlit a použít. Na odbočky silnic umístěte úkoly, které si připravíte a chcete, aby je děti plnily. Připravte také odměny. V nabídce máte ODMĚŇOVACÍ KARTY, které děti mohou využívat po celý školní rok. Hra není určena na jednu vyučovací hodinu, lze ji využívat k motivaci a zpestření výuky dětí během celého školního roku v různých obměnách. POKUD NEMÁTE DOSTATEK ČASU NA PŘÍPRAVU KARTIČEK K VARIACÍM TÉTO HRY, SLEDUJTE WWW.PRIMAUCA.CZ      POZNÁMKA: VELKOU VÝHODOU JE, ŽE SI MŮŽETE PŘIDĚLÁVAT JEDNOTLIVÉ DÍLY SILNIC A STANOVIŠŤ - ODBOČEK- PODLE LIBOSTI A VAŠÍ KREATIVITY.
UUCZ-216476
Anglický jazyk>Český jazyk>Matematika>Didaktické hry>1.>2.>3.>4.>5.
120.00