MÁME SE RÁDI - pracovní listy a přáníčka (angličtina)

Předmět:
Téma:
Počet stran:
52
Velikost: 68.44 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 2. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Každý někdy potřebuje slyšet vlídná slova – proto je tento materiál využitelný nejen na den sv. Valentýna, ale i kdykoliv během roku - zejména když budete mít pocit, že děti potřebují povzbudit.

Součástí souboru jsou 4 druhy pracovních listů a 49 druhů přáníček v barevné i černobílé verzi (pouze obrázky dětí v pracovních listech jsou vždy černobílé – k dotvoření k obrazu svému :)).

Vše v angličtině (listy využijete v hodinách AJ, ale přáníčka můžete využít i v případě, že angličtinu neučíte :)). Až na 4 přáníčka, která obsahují nápis Happy Valentine‘s Day, je vše ostatní univerzální. Nechybí ani přáníčka od učitele dětem. :)

BLIŽŠÍ INFORMACE:

A. 4 pracovní listy (A4) barevně i černobíle
1. Na prvním listě se děti podepíší na určené místo a nechají list kolovat po třídě – ostatní zapíší vše, co mají na dotyčném rádi.
2. Druhý list je obdobou toho prvního, s tím rozdílem, že děti zapisují vzkazy pro své učitele – protože i ti potřebují vzpruhu.
3. Na třetím listě děti zapisují a kreslí oblíbenosti, které vnímají všemi smysly.
4. Na posledním listě děti zapisují (či kreslí) věci, které mají rády samy na sobě – důlěžitá věc, která bývá v pozdějším věku pro mnohé děti obtížná. Jiná varianta pro kluky a pro holky.

B. 49 přáníček (4 na A4) barevně i černobíle
Přáníčka slouží k tomu, aby si je děti mezi sebou rozdaly. Těšit se můžete na 49 druhů v barevné i černobílé variantě - a jako bonus jsou některé kousky ve dvou barevných verzích. Doporučuji vytisknout si všechny druhy, rozdělit na jednotlivé karty a nechat děti, ať si vyberou. Přáníčka mohou děti ještě vylepšit – nalepit jako přední stranu rozevíratelného přáníčka z barevného či bílého tvrdého papíru a dopsat další vzkaz, dozdobit atd. Některá přáníčka jsou čistě přátelská, jiná můžete věnovat dětem za sebe. Některá jsou k tomu přímo určena.

MĚJTE SE RÁDI! :)

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

76053
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Sada 8 dějových posloupností (každá se skládá ze 3 částí). Podrobné info: Kartičky ke skládání správného pořadí děje (na
45.00 Kč
76393
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pexeso
Zábavná sada pro nejmenší na rozvoj logického uvažování, zrakového vnímání, jemné motoriky a slovní zásoby obsahuje
49.00 Kč
366104
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
VYUŽITÍ : Tato sada slouží k procvičení psaní číslic 0-10 pomocí obtahování - každý ze 36 listů (formátu A4) obsahuje
45.00 Kč
153234
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Tuto pomůcku jsem vytvořila pro děti, které se začínají učit spellovat. Slova jsou krátká (všechna se skládají jen ze 3
39.00 Kč
MÁME SE RÁDI - pracovní listy a přáníčka (angličtina) MÁME SE RÁDI - pracovní listy a přáníčka (angličtina)
Každý někdy potřebuje slyšet vlídná slova – proto je tento materiál využitelný nejen na den sv. Valentýna, ale i kdykoliv během roku - zejména když budete mít pocit, že děti potřebují povzbudit. Součástí souboru jsou 4 druhy pracovních listů a 49 druhů přáníček v barevné i černobílé verzi (pouze obrázky dětí v pracovních listech jsou vždy černobílé – k dotvoření k obrazu svému :)). Vše v angličtině (listy využijete v hodinách AJ, ale přáníčka můžete využít i v případě, že angličtinu neučíte :)). Až na 4 přáníčka, která obsahují nápis Happy Valentine‘s Day, je vše ostatní univerzální. Nechybí ani přáníčka od učitele dětem. :) BLIŽŠÍ INFORMACE: A. 4 pracovní listy (A4) barevně i černobíle 1. Na prvním listě se děti podepíší na určené místo a nechají list kolovat po třídě – ostatní zapíší vše, co mají na dotyčném rádi. 2. Druhý list je obdobou toho prvního, s tím rozdílem, že děti zapisují vzkazy pro své učitele – protože i ti potřebují vzpruhu. 3. Na třetím listě děti zapisují a kreslí oblíbenosti, které vnímají všemi smysly. 4. Na posledním listě děti zapisují (či kreslí) věci, které mají rády samy na sobě – důlěžitá věc, která bývá v pozdějším věku pro mnohé děti obtížná. Jiná varianta pro kluky a pro holky. B. 49 přáníček (4 na A4) barevně i černobíle Přáníčka slouží k tomu, aby si je děti mezi sebou rozdaly. Těšit se můžete na 49 druhů v barevné i černobílé variantě - a jako bonus jsou některé kousky ve dvou barevných verzích. Doporučuji vytisknout si všechny druhy, rozdělit na jednotlivé karty a nechat děti, ať si vyberou. Přáníčka mohou děti ještě vylepšit – nalepit jako přední stranu rozevíratelného přáníčka z barevného či bílého tvrdého papíru a dopsat další vzkaz, dozdobit atd. Některá přáníčka jsou čistě přátelská, jiná můžete věnovat dětem za sebe. Některá jsou k tomu přímo určena. MĚJTE SE RÁDI! :)
UUCZ-259704
Anglický jazyk>Diplomy, Pochvaly>Pracovní listy>Školní družina>1.>2.>3.>4.>5.>6.>7.>8.>9.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Valentýn
45.00