Prepositions of time - in, on, at

Předmět:
Počet stran:
Velikost: 1.18 MB
Prodávající:
Nahráno: 1. 10. 2022
Upraveno: 1. 10. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH

KONVERZAČNÍ KARTY

24 konverzačních karet na téma čas. Žák si vytáhne kartu a odpoví na otázku. Karty mají mnoho využití a kreativitě se meze nekladou. Žáci mohou procvičovat odpovědi sami, ve skupinách, mohou se vzájemně zkoušet. Karty můžete využít i k ústnímu zkoušení, kdy si žák sám vytáhne otázku, na kterou následně odpoví.

 

DOMINO

24 kusů domina. Žáci samostatně nebo ve skupinkách sestavují domino. Na jedné straně je otázka, na druhé straně odpověď na určitou otázku. Pokud žáci správně poskládají domino, kruh z karet se uzavře.

 

DOPLŇOVÁNÍ PŘEDLOŽEK

4 různé karty, na každé je 15 slovních spojení, ke kterým žáci doplní správnou předložku. Můžete to zadat žákům jako test nebo samostatnou práci. Součástí papíru je i řešení, které je označeno stejnou značkou. Řešení můžete odstřihnout a poskytnout je žákům až poté, co dokončí práci.

 

HRACÍ KOSTKY

3 hrací kostky, které se složí a slouží k procvičení mluvení. Jedna kostka obsahuje podmět, druhá kostka předložky času, třetí kostka 6 sloves. Žáci hází všemi kostkami a na slova, která padla, vymyslí větu.

 

KOLÍČKOVÁNÍ

56 karet. Řešení přehněte dozadu, aby nebylo vidět. Celou kartu zalaminujte. Žáci si vezmou kolíčky a kolíčkem označí správnou předložku k danému slovnímu spojení. Poté si mohou práci sami zkontrolovat, jelikož u správného řešení je na druhé straně karty fajfka.

 

ZAŘAZOVÁNÍ

45 karet, 3 předložky, řešení. Žáci řadí kartičky pod danou předložku. Správnost může kontrolovat učitel, nebo sami žáci dle přiloženého řešení.

 

DESKOVÁ HRA

Jednoduchá desková hra - žáci hází kostkou a posouvají se po hracím poli. Pokud přidají správnou předložku, mohou hrát dál, pokud se spletou, jedno kolo nehrají.

Další produkty od autora Nikola Herpaiová

222002
Anglický jazyk
4., 5., 6.
Pexeso
Slovíčka: nervous, scared, angry, tired, hungry, excited, sad, hot, happy, bored, cold, thirsty TRIPEXESO Varianta
25.00 Kč
184626
Dějepis
7., SŠ
Já mám, kdo má
Aktivita k procvičení látky úvod do středověku. 20 karet, které obsahují buď pojem, nebo významný rok spojený s tématem
30.00 Kč
240436
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postřehovky
31 karet na téma nábytek - vhodné nejen do hodin AJ TIP: Při více kopiích si na zadní stranu karet před zalaminováním
25.00 Kč
194250
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
32 vějířků Vějířky k procvičení slovní zásoby na téma Halloween. Můžete využít k samostatné práci. Návod k použití
25.00 Kč
Prepositions of time - in, on, at Prepositions of time - in, on, at
KONVERZAČNÍ KARTY 24 konverzačních karet na téma čas. Žák si vytáhne kartu a odpoví na otázku. Karty mají mnoho využití a kreativitě se meze nekladou. Žáci mohou procvičovat odpovědi sami, ve skupinách, mohou se vzájemně zkoušet. Karty můžete využít i k ústnímu zkoušení, kdy si žák sám vytáhne otázku, na kterou následně odpoví.   DOMINO 24 kusů domina. Žáci samostatně nebo ve skupinkách sestavují domino. Na jedné straně je otázka, na druhé straně odpověď na určitou otázku. Pokud žáci správně poskládají domino, kruh z karet se uzavře.   DOPLŇOVÁNÍ PŘEDLOŽEK 4 různé karty, na každé je 15 slovních spojení, ke kterým žáci doplní správnou předložku. Můžete to zadat žákům jako test nebo samostatnou práci. Součástí papíru je i řešení, které je označeno stejnou značkou. Řešení můžete odstřihnout a poskytnout je žákům až poté, co dokončí práci.   HRACÍ KOSTKY 3 hrací kostky, které se složí a slouží k procvičení mluvení. Jedna kostka obsahuje podmět, druhá kostka předložky času, třetí kostka 6 sloves. Žáci hází všemi kostkami a na slova, která padla, vymyslí větu.   KOLÍČKOVÁNÍ 56 karet. Řešení přehněte dozadu, aby nebylo vidět. Celou kartu zalaminujte. Žáci si vezmou kolíčky a kolíčkem označí správnou předložku k danému slovnímu spojení. Poté si mohou práci sami zkontrolovat, jelikož u správného řešení je na druhé straně karty fajfka.   ZAŘAZOVÁNÍ 45 karet, 3 předložky, řešení. Žáci řadí kartičky pod danou předložku. Správnost může kontrolovat učitel, nebo sami žáci dle přiloženého řešení.   DESKOVÁ HRA Jednoduchá desková hra - žáci hází kostkou a posouvají se po hracím poli. Pokud přidají správnou předložku, mohou hrát dál, pokud se spletou, jedno kolo nehrají.
UUCZ-188651
Anglický jazyk>Skládačky>Kolíčkování>Ostatní>SŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
50.00