School supplies - velký soubor

Předmět:
Počet stran:
38
Velikost: 8.96 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 10. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma školních potřeb hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit.

Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci.

Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 20 slovy vyjadřujícími školní potřeby. Dále najdeme v souboru 18 mini bingo karet s obrázky a 18 mini bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát.

Pexeso karty obsahují 20 obrázků školních potřeb, tedy 40 kartiček pro hru. Množství lze regulovat podle slovíček, která se s žáky učíte. Najdete tam dvě sady - jedna s obrázky na obou kartách s českým a anglickým slovem a druhou, kde žáci spojují anglické slovo a obrázek. Hru můžou hrát tedy jak žáci, co se ještě neučí číst, ale i žáci, co už anglická slova znají a dokáží je přečíst. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat.

V souboru najdete také 20 karet "I have got, who has got". A jeden pracovní list k procvičení psaní a čtení daných slovíček.

Na konci souboru najdete deskové hry, ke kterým budete potřebovat ještě figurky a kostku. Žáci zde procvičují větné spojení "What is this?" a odpověď "This is ...".

Další produkty od autora Barbora Machová

146520
Matematika
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje 10 pracovních listů pro seznámení se s pravděpodobností, 1 deskovou hru Vypusť vězně a 1 spinner k
25.00 Kč
201274
Český jazyk
4., 5., 6., 7.
Lapbook
Materiál slouží jako přehled učiva, k orientaci v něm nebo jako malý taháček. Najdete zde dohromady 4 flipbooky - vzory
30.00 Kč
171506
Matematika
2., 3.
Venkovní stezky, aktivity
Materiál slouží k procvičení sčítání, odčítání do 100 a malé násobilky pro žáky na konci 2. třídy nebo za začátku 3
25.00 Kč
79974
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Bingo na téma Wild Animals. Najdete zde 24 bingo karet se 12 zvířaty, obrázkové i textové. Lze tedy využít jak u
25.00 Kč
School supplies - velký soubor School supplies - velký soubor
Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma školních potřeb hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit. Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci. Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 20 slovy vyjadřujícími školní potřeby. Dále najdeme v souboru 18 mini bingo karet s obrázky a 18 mini bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát. Pexeso karty obsahují 20 obrázků školních potřeb, tedy 40 kartiček pro hru. Množství lze regulovat podle slovíček, která se s žáky učíte. Najdete tam dvě sady - jedna s obrázky na obou kartách s českým a anglickým slovem a druhou, kde žáci spojují anglické slovo a obrázek. Hru můžou hrát tedy jak žáci, co se ještě neučí číst, ale i žáci, co už anglická slova znají a dokáží je přečíst. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru najdete také 20 karet "I have got, who has got". A jeden pracovní list k procvičení psaní a čtení daných slovíček. Na konci souboru najdete deskové hry, ke kterým budete potřebovat ještě figurky a kostku. Žáci zde procvičují větné spojení "What is this?" a odpověď "This is ...".
UUCZ-204572
Anglický jazyk>Bingo>Já mám, kdo má>Pexeso>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.
30.00