School supplies - velký soubor

Předmět:
Počet stran:
38
Velikost: 8.96 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 10. 2022
Sdílet:

Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma školních potřeb hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit.

Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci.

Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 20 slovy vyjadřujícími školní potřeby. Dále najdeme v souboru 18 mini bingo karet s obrázky a 18 mini bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát.

Pexeso karty obsahují 20 obrázků školních potřeb, tedy 40 kartiček pro hru. Množství lze regulovat podle slovíček, která se s žáky učíte. Najdete tam dvě sady - jedna s obrázky na obou kartách s českým a anglickým slovem a druhou, kde žáci spojují anglické slovo a obrázek. Hru můžou hrát tedy jak žáci, co se ještě neučí číst, ale i žáci, co už anglická slova znají a dokáží je přečíst. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat.

V souboru najdete také 20 karet "I have got, who has got". A jeden pracovní list k procvičení psaní a čtení daných slovíček.

Na konci souboru najdete deskové hry, ke kterým budete potřebovat ještě figurky a kostku. Žáci zde procvičují větné spojení "What is this?" a odpověď "This is ...".

Další produkty od autora Barbora Machová

240360
Český jazyk - gramatika
5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Jedná se o vzdělávací materiál pro 1. stupeň ZŠ, pro 5. třídu. V materiálu najdete dohromady 100 karet na procvičení
25.00 Kč
353450
Český jazyk
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Jedná se o vzdělávací materiál pro 1. stupeň ZŠ, pro 4. třídu. V dokumentu najdete dohromady 100 karet s jednoduchými
25.00 Kč
144364
Český jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Losovátka slouží k rychlým a náhodným tématům pro krátká slohová cvičení. Můžete je využít jak v plánu hodiny nebo pro
25.00 Kč
141714
Anglický jazyk
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
AZ-kvíz
Materiál lze využít k procvičování určování času jak v anglickém, tak českém jazyce. Hry lze využít buď jako součást
30.00 Kč
School supplies - velký soubor School supplies - velký soubor
Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma školních potřeb hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit. Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci. Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 20 slovy vyjadřujícími školní potřeby. Dále najdeme v souboru 18 mini bingo karet s obrázky a 18 mini bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát. Pexeso karty obsahují 20 obrázků školních potřeb, tedy 40 kartiček pro hru. Množství lze regulovat podle slovíček, která se s žáky učíte. Najdete tam dvě sady - jedna s obrázky na obou kartách s českým a anglickým slovem a druhou, kde žáci spojují anglické slovo a obrázek. Hru můžou hrát tedy jak žáci, co se ještě neučí číst, ale i žáci, co už anglická slova znají a dokáží je přečíst. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru najdete také 20 karet "I have got, who has got". A jeden pracovní list k procvičení psaní a čtení daných slovíček. Na konci souboru najdete deskové hry, ke kterým budete potřebovat ještě figurky a kostku. Žáci zde procvičují větné spojení "What is this?" a odpověď "This is ...".
UUCZ-204572
Anglický jazyk>Bingo>Já mám, kdo má>Pexeso>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>4.
30.00