Animals - velký soubor

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
26
Velikost: 41.4 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
16. 11. 2022
Cena:
25 Kč vč. DPH
Sdílet:

Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma zvířat hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit.

Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci.

Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 20 slovy vyjadřujícími školní potřeby. Dále najdeme 9 bingo karet s obrázky a 9 bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát.

Pexeso karty obsahují 12 obrázků školních potřeb, tedy 24 kartiček pro hru. Množství lze regulovat podle slovíček, která se s žáky učíte. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat.

V souboru najdete také 12 karet "I have got, who has got". A několik pracovních listů k procvičení psaní a čtení daných slovíček.

Ke konci souboru najdete také čtverečky s obrázky, názvem a transkripcí, které můžete využít do slovníčku v sešitu - nalepit a třeba vybarvit. Z toho se pak děti mohou třeba učit doma.

Další produkty od autora Barbora Machová

204572
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4.
Bingo
Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma školních potřeb hravou formou. Snad bude vás
30.00 Kč
353450
Český jazyk
4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
V dokumentu najdete dohromady 100 karet s jednoduchými větami, kde žáci určují podmět a přísudek. Všechny jsou včetně
25.00 Kč
224336
Český jazyk
5., 6.
Lapbook
Materiál slouží jako přehled učiva, k orientaci v něm nebo jako malý taháček. Najdete zde dohromady černobílý flipbook
30.00 Kč
146520
Matematika
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Materiál obsahuje 10 pracovních listů pro seznámení se s pravděpodobností, 1 deskovou hru Vypusť vězně a 1 spinner k
25.00 Kč
Animals - velký soubor Animals - velký soubor
Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma zvířat hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit. Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci. Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 20 slovy vyjadřujícími školní potřeby. Dále najdeme 9 bingo karet s obrázky a 9 bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát. Pexeso karty obsahují 12 obrázků školních potřeb, tedy 24 kartiček pro hru. Množství lze regulovat podle slovíček, která se s žáky učíte. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru najdete také 12 karet "I have got, who has got". A několik pracovních listů k procvičení psaní a čtení daných slovíček. Ke konci souboru najdete také čtverečky s obrázky, názvem a transkripcí, které můžete využít do slovníčku v sešitu - nalepit a třeba vybarvit. Z toho se pak děti mohou třeba učit doma.
UUCZ-216231
Anglický jazyk>Domino>Pexeso>Pracovní listy>1.>2.>3.>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Živočichové
25.00