Colours - velký soubor

Předmět:
Téma:
Počet stran:
27
Velikost: 570.53 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
29. 9. 2022
Sdílet:

Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma barev hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit.

Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci.

Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 11 slovy vyjadřujícími barvy. Dále najdeme 18 bingo karet s obrázky a 18 bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát.

Pexeso karty obsahují 11 barev, tedy 22 kartiček pro hru. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat.

V souboru najdete také 11 karet "I have got, who has got". A jeden pracovní list k procvičení psaní a čtení daných slovíček.

Na konci souboru najdete deskové hry, ke kterým budete potřebovat ještě figurky a kostku. Žáci zde procvičují větné spojení "What colour is this?" a odpověď.

Další produkty od autora Barbora Machová

99476
Český jazyk
3., 4., 5.
Didaktické hry
Najdete zde procvičovací deskové hry k vyjmenovaným slovům. Každé písmeno má nejprve svou vlastní hru, následují dvě
25.00 Kč
272914
Matematika
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Jedná se o vzdělávací materiál pro 1. stupeň ZŠ, pro 1.-5. třídu. V souboru naleznete 250 barevných a 250 černobílých
40.00 Kč
317727
Anglický jazyk
5.
Didaktické hry
Jedná se o vzdělávací materiál pro 1. stupeň ZŠ, pro 5. třídu. Deskové hry k procvičení gramatiky anglického jazyka
35.00 Kč
144364
Český jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Losovátka slouží k rychlým a náhodným tématům pro krátká slohová cvičení. Můžete je využít jak v plánu hodiny nebo pro
25.00 Kč
Colours - velký soubor Colours - velký soubor
Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma barev hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit. Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci. Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 11 slovy vyjadřujícími barvy. Dále najdeme 18 bingo karet s obrázky a 18 bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát. Pexeso karty obsahují 11 barev, tedy 22 kartiček pro hru. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru najdete také 11 karet "I have got, who has got". A jeden pracovní list k procvičení psaní a čtení daných slovíček. Na konci souboru najdete deskové hry, ke kterým budete potřebovat ještě figurky a kostku. Žáci zde procvičují větné spojení "What colour is this?" a odpověď.
UUCZ-187527
Anglický jazyk>Didaktické hry>Skládačky>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Barvy
29.98