Colours - velký soubor

Předmět:
Téma:
Počet stran:
27
Velikost: 570.53 KB
Prodávající:
Nahráno: 28. 9. 2022
Upraveno: 29. 9. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH

Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma barev hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit.

Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci.

Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 11 slovy vyjadřujícími barvy. Dále najdeme 18 bingo karet s obrázky a 18 bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát.

Pexeso karty obsahují 11 barev, tedy 22 kartiček pro hru. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat.

V souboru najdete také 11 karet "I have got, who has got". A jeden pracovní list k procvičení psaní a čtení daných slovíček.

Na konci souboru najdete deskové hry, ke kterým budete potřebovat ještě figurky a kostku. Žáci zde procvičují větné spojení "What colour is this?" a odpověď.

Další produkty od autora Barbora Machová

82044
Anglický jazyk
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Materiál obsahuje tři deskové hry k procvičení HAVE GOT/HAS GOT (procvičení, kdy používáme Have a kdy Has; zápor; kladné
40.00 Kč
80008
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Bingo na téma Clothes. Najdete zde 24 bingo karet se 12 obrázky oblečení (vše i v textové verzi). Lze tedy využít jak u
25.00 Kč
85316
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pexeso
40 dvojic anglicko-českého pexesa zvířat, lze balíček různě kombinovat a hrát pouze se zvířaty, která se učíte/umíte
0.00 Kč
201274
Český jazyk
4., 5., 6., 7.
Lapbook
Materiál slouží jako přehled učiva, k orientaci v něm nebo jako malý taháček. Najdete zde dohromady 4 flipbooky - vzory
30.00 Kč
Colours - velký soubor Colours - velký soubor
Celý materiál slouží k rozvíjení a ukotvení anglické slovní zásoby na téma barev hravou formou. Snad bude vás i žáky bavit. Demonstrační karty doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru jsou k dispozici dvě možné velikosti karet, můžete si tedy vybrat, co vám vyhovuje. Karty můžete využít k evokaci nebo k úvodu do tématu stejně tak jako k procvičování, přilepení na tabuli, losování, apod. Větší velikost karet obsahuje také fonetickou transkripci. Bingo obsahuje losovací karty v podobě obrázků i textu se 11 slovy vyjadřujícími barvy. Dále najdeme 18 bingo karet s obrázky a 18 bingo karet s texty. Doporučuji všechny karty vytisknout a zalaminovat, potom můžou žáci psát na karty mazacími fixami a hru můžete hrát několikrát. Pexeso karty obsahují 11 barev, tedy 22 kartiček pro hru. Můžete si na ně vytisknout i pozadí, aby nebyly karty průhledné. Doporučuji vytisknout a zalaminovat. V souboru najdete také 11 karet "I have got, who has got". A jeden pracovní list k procvičení psaní a čtení daných slovíček. Na konci souboru najdete deskové hry, ke kterým budete potřebovat ještě figurky a kostku. Žáci zde procvičují větné spojení "What colour is this?" a odpověď.
UUCZ-187527
Anglický jazyk>Didaktické hry>Skládačky>4.>5.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Barvy
29.98