Snakes and ladders, boardgame - prepositions of place

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
8
Velikost: 1.5 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 1. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor obsahuje:

- herní desku

- 54 kartiček na doplnění předložek

 

Budete potřebovat:

- figurky a kostky

 

Jak hrát:

Hra je určena pro 2 a více hráčů. Začínají na políčku "start". Aby se dostali do hracího pole, musí hodit 1. V dalších kolech postupují dle hodu kostkou. Pokud se dostanou na spodní část žebříku, mohou po něm vylézt na políčko, kde žebřík končí. Pokud stoupnou na vrch hada, sjedou po něm až na jeho spodní konec. Hra končí ve chvíli, kdy se první žák dostane na políčko "finish".

Kartičky můžete využít různými způsoby. Původní myšlenkou bylo, že všechny otázky zalaminujete a rozstříháte. Poté je zamícháte a žáci si táhnou při každém tahu jednu kartičku. Pokud doplní kartičku správně, mohou v dalším kole hrát. Pokud ji doplní špatně, jedno kolo nehrají. 

Další produkty od autora Nikola Herpaiová

335962
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pozorujete na žácích, že si nejsou sami sebou jistí, začínají se cítit špatně nebo méněcenně? Hledají sami sebe? Cítí se
25.00 Kč
225086
Dějepis
ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
POZOR!!! OD LETOŠNÍHO ROKU JSOU ZABLOKOVÁNY FUNKCE MAKRO, KTERÉ SLOUŽÍ K PŘIDÁVÁNÍ BODU TÝMU. TATO FUNKCE VÁM TEDY
40.00 Kč
191699
Dějepis
6., 7., SŠ
Ostatní
Tento "falešný" rozhovor (ovšem založen na faktech o Byzantské říši) může sloužit jako úvodní hodina do tématu Byzantská
35.00 Kč
393404
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Přípravy hodiny/lekce
Soubor obsahuje: 20 kartiček se strašidelnými otázkami 4 kartičky pro hru “Najdi někoho, kdo...” strašidelné “jméno
40.00 Kč
Snakes and ladders, boardgame - prepositions of place Snakes and ladders, boardgame - prepositions of place
Soubor obsahuje: - herní desku - 54 kartiček na doplnění předložek   Budete potřebovat: - figurky a kostky   Jak hrát: Hra je určena pro 2 a více hráčů. Začínají na políčku "start". Aby se dostali do hracího pole, musí hodit 1. V dalších kolech postupují dle hodu kostkou. Pokud se dostanou na spodní část žebříku, mohou po něm vylézt na políčko, kde žebřík končí. Pokud stoupnou na vrch hada, sjedou po něm až na jeho spodní konec. Hra končí ve chvíli, kdy se první žák dostane na políčko "finish". Kartičky můžete využít různými způsoby. Původní myšlenkou bylo, že všechny otázky zalaminujete a rozstříháte. Poté je zamícháte a žáci si táhnou při každém tahu jednu kartičku. Pokud doplní kartičku správně, mohou v dalším kole hrát. Pokud ji doplní špatně, jedno kolo nehrají. 
UUCZ-249307
Anglický jazyk>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
40.00