Hadi a žebříky - spodoba znělosti

Kategorie:
Počet stran:
14
Velikost: 170.1 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 1. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor obsahuje:

  • herní desku
  • 108 kartiček se slovy na doplnění B/P, D/T, Z/S, Ž/Š, H/CH, Ď/Ť, V/F
  •  

Budete potřebovat:

- figurky a kostky

Jak hrát:

Hra je určena pro 2 a více hráčů. Začínají na políčku "start". Aby se dostali do hracího pole, musí hodit 1. V dalších kolech postupují dle hodu kostkou. Pokud se dostanou na spodní část žebříku, mohou po něm vylézt na políčko, kde žebřík končí. Pokud stoupnou na vrch hada, sjedou po něm až na jeho spodní konec. Hra končí ve chvíli, kdy se první žák dostane na políčko "finish".

Kartičky můžete využít různými způsoby. Původní myšlenkou bylo, že všechny otázky zalaminujete a rozstříháte. Poté je zamícháte a žáci si táhnou při každém tahu jednu kartičku. Pokud doplní kartičku správně, mohou v dalším kole hrát. Pokud ji doplní špatně, jedno kolo nehrají.

Další produkty od autora Nikola Herpaiová

377515
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Skládačky
Rychlá hra na procvičení časů v angličtině. Žáci mohou hrát samostatně nebo v malých skupinkách. Cílem je vidět rozdíl v
25.00 Kč
241011
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Soubor obsahuje: přehled počitatelných a nepočitatelných podstatných jmen (40 slovíček na téma jídlo) 2 obrázky sklenic
35.00 Kč
191699
Dějepis
6., 7., SŠ
Ostatní
Tento "falešný" rozhovor (ovšem založen na faktech o Byzantské říši) může sloužit jako úvodní hodina do tématu Byzantská
35.00 Kč
222002
Anglický jazyk
4., 5., 6.
Pexeso
Slovíčka: nervous, scared, angry, tired, hungry, excited, sad, hot, happy, bored, cold, thirsty TRIPEXESO Varianta
25.00 Kč
Hadi a žebříky - spodoba znělosti Hadi a žebříky - spodoba znělosti
Soubor obsahuje: herní desku 108 kartiček se slovy na doplnění B/P, D/T, Z/S, Ž/Š, H/CH, Ď/Ť, V/F   Budete potřebovat: - figurky a kostky Jak hrát: Hra je určena pro 2 a více hráčů. Začínají na políčku "start". Aby se dostali do hracího pole, musí hodit 1. V dalších kolech postupují dle hodu kostkou. Pokud se dostanou na spodní část žebříku, mohou po něm vylézt na políčko, kde žebřík končí. Pokud stoupnou na vrch hada, sjedou po něm až na jeho spodní konec. Hra končí ve chvíli, kdy se první žák dostane na políčko "finish". Kartičky můžete využít různými způsoby. Původní myšlenkou bylo, že všechny otázky zalaminujete a rozstříháte. Poté je zamícháte a žáci si táhnou při každém tahu jednu kartičku. Pokud doplní kartičku správně, mohou v dalším kole hrát. Pokud ji doplní špatně, jedno kolo nehrají.
UUCZ-240643
Český jazyk - gramatika>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
45.00