Speaking DO YOU LIKE

Předmět:
Ročník:
Počet stran:
8
Velikost: 8.71 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 9. 2024
Sdílet:
  • Výukový materiál na procvičení otázek v přítomném prostém čase a slovesného vzorce po slovese ´like´
  • Materiál je vhodný spíše po pokročilosti A1 - A2+
  • Při plnění úkolu student postupuje podle šipek. Na druhé straně tohoto výukového materiálu najdete bližší návod ke cvičení.
  • Ze zkušenosti vím, že českým studentům dělá často problém to, jaký tvar slovesa se má správně dát po slovese like. Zrovna tak jim velmi dělají problém otázky v přítomném prostém čase. Tento materiál spojuje obě tyto disciplíny.
  •  

eBook 100 nejčastějších chyb v angličtině - více informací a eshop zde: https://form.simpleshop.cz/k75L/ 

ebook Oslí můstky (zábavné pomůcky pro zapamatování slovní zásoby) - více info a eshop zde: https://form.simpleshop.cz/YA9n/

422236
Anglický jazyk
5., 6., 7., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Výukový materiál obsahující 36 KARTIČEK zejména NA PROCVIČENÍ OTÁZEK V PŘÍTOMNÉM PROSTÉM ČASE, schopnosti správně si
59.00 Kč
634151
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Výukový materiál zaměřený na procvičení 4 základních časů v angličtině konverzační formou Jedná se o tyto časy: present
44.00 Kč
769159
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Výukový materiál na procvičení stupňování v angličtině, což je běžně probíraná látka na základních školách a zároveň
49.00 Kč
448700
Anglický jazyk
5., 6., 7., 8., 9., SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Výukový materiál zaměřený na procvičení a zafixování časů present simple a present continuous. Dále rozvíjí postřeh a
43.00 Kč
Speaking DO YOU LIKE Speaking DO YOU LIKE
Výukový materiál na procvičení otázek v přítomném prostém čase a slovesného vzorce po slovese ´like´Materiál je vhodný spíše po pokročilosti A1 - A2+Při plnění úkolu student postupuje podle šipek. Na druhé straně tohoto výukového materiálu najdete bližší návod ke cvičení.Ze zkušenosti vím, že českým studentům dělá často problém to, jaký tvar slovesa se má správně dát po slovese like. Zrovna tak jim velmi dělají problém otázky v přítomném prostém čase. Tento materiál spojuje obě tyto disciplíny. eBook 100 nejčastějších chyb v angličtině - více informací a eshop zde: https://form.simpleshop.cz/k75L/ ebook Oslí můstky (zábavné pomůcky pro zapamatování slovní zásoby) - více info a eshop zde: https://form.simpleshop.cz/YA9n/
UUCZ-489468
Anglický jazyk>Přípravy hodiny/lekce>Projekty>Ostatní>5.>6.>7.>8.>9.>SŠ>ZŠ – 2. STUPEŇ
49.00