Spooky interviews – funny Halloween writing and speaking (A2–B1)

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
61
Velikost: 77.76 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající JollyStudents
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 10. 2025
Sdílet:

Vstupte do světa Halloweenu s originálním materiálem Spooky Interviews – Funny Halloween Writing & Speaking (A2–B1)! Žáci se stanou čarodějnicemi, upíry, duchy či zombie a vedou rozhovory s reportéry. Materiál rozvíjí mluvení, psaní, představivost a tvořivost hravou formou.

Obsah:

24 postav pro writing interview- (2 strany na každou, celkem 48 stran k tisku) – studenti se přemění na čarodějnice, upíry či zombie a odpovídají na otázky reportéra - rozvoj writing

9 stran kartiček pro spooky interviews – příšery a reportérské zápisové karty - studenti se rozdělí na příšery a reportéry - rozvoj speaking, vocabulary, questions

Obrázkové karty postav – variabilní použití (popis, writing, role play)

Celkem 61 stran k tisku, vhodné pro úroveň A2–B1 (lze rozšířit do B2), ideální pro konverzační hodiny, projekty, tematické Halloween lekce i kreativní writing.

Rozvíjí slovní zásobu, plynulost, tvorbu otázek a spolupráci. Doporučeno pro žáky 11–17 let, ZŠ 2. stupeň, SŠ a jazykové školy.

 

Další produkty od autora JollyStudents

956338
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Podzimní hledačka zdarma Objevte kouzlo podzimu s touto veselou hledačkou, která děti zabaví a zároveň rozvíjí jejich
0.00 Kč
1080799
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Domino
Tato obrázková aktivita ve stylu domina je zaměřená na rozvoj zrakové percepce, pozornosti, vizuální paměti a schopnosti
35.00 Kč
1037754
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Tento Anglický adventní kalendář A1–A2 přináší 24 zábavných vánočně laděných aktivit, které procvičí slovní zásobu
59.00 Kč
967370
Výtvarná výchova
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Podzimní vybarvování – puzzle kostka, pexeso a domino Hledáte aktivitu, která zabaví děti, rozvine jejich dovednosti a
69.00 Kč
Spooky interviews – funny Halloween writing and speaking (A2–B1) Spooky interviews – funny Halloween writing and speaking (A2–B1)
Vstupte do světa Halloweenu s originálním materiálem Spooky Interviews – Funny Halloween Writing & Speaking (A2–B1)! Žáci se stanou čarodějnicemi, upíry, duchy či zombie a vedou rozhovory s reportéry. Materiál rozvíjí mluvení, psaní, představivost a tvořivost hravou formou.Obsah:24 postav pro writing interview- (2 strany na každou, celkem 48 stran k tisku) – studenti se přemění na čarodějnice, upíry či zombie a odpovídají na otázky reportéra - rozvoj writing9 stran kartiček pro spooky interviews – příšery a reportérské zápisové karty - studenti se rozdělí na příšery a reportéry - rozvoj speaking, vocabulary, questionsObrázkové karty postav – variabilní použití (popis, writing, role play)Celkem 61 stran k tisku, vhodné pro úroveň A2–B1 (lze rozšířit do B2), ideální pro konverzační hodiny, projekty, tematické Halloween lekce i kreativní writing.Rozvíjí slovní zásobu, plynulost, tvorbu otázek a spolupráci. Doporučeno pro žáky 11–17 let, ZŠ 2. stupeň, SŠ a jazykové školy. 
UUCZ-1001769
Anglický jazyk>Pracovní listy>8.>9.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>🎃 Halloween, Dušičky
69.00