Starter pack pro angličtináře: set 4 materiálů na začátek roku

Předmět:
Počet stran:
42
Velikost: 67.52 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
31. 8. 2023
Cena:
79 Kč vč. DPH
Sdílet:

4 materiály, které se budou učitelům AJ na I. i II. stupni na začátek školního roku. Balíček obsahuje: 2 materiály do prvních zářijových hodin, jeden set tipů na icebreakery a kalendář do učebny.

Balíček obsahuje následující materiály:

  • Summer Camera Roll

Jak děti vzpomínají na prázdniny? Co během nich zažily a co se naučily? V hodině angličtiny to s dětmi na začátku roku můžeš probrat díky reflektivní aktivitě "My Summer Camera Roll". Stačí vytisknout, vyplnit text, vybarvit a slepit.

  • Instagram Account

Pracovní list do hodin AJ, díky kterému si žáci mohou vytvořit svůj fiktivní instagramový účet. Skvěle se hodí do prvních hodin, na seznámení s novou třídou a na pozvolný návrat k učení AJ. Hodí se pro začátečníky a mírně pokročilé.

  • 9 osvědčených úvodních aktivit a icebreakerů

Tipy na to, jak hodiny cizího jazyka zahájit tak, aby přechod z prázdnin do školního roku byl pro žáky pokud možno bezbolestný a zábavný. Aktivity jsou dostatečně rozepsané a obsahují i šablony.

  • Calendar - 12 měst UK, USA a Austrálie na pověšení do třídy

Kalendář s 12 městy Velké Británie, Spojených států a Austrálie. Hodí se jak pro učení názvů měsíců, tak při výuce reálií jednotlivých zemí. Je to také skvělá motivační dekorace.

Balíček obsahuje celkem 42 stran materiálů a šablon.

Další produkty od autora Markéta P.

409559
Německý jazyk
ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Verze jednoduché hry LODĚ v německé variantě. Čtyři různá bitevní pole se zaměřují na různé gramatické jevy na úrovni A1
30.00 Kč
335020
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní list do hodin NJ, díky kterému si žáci vytvoří vlastní fiktivní instagramový účet. Hodí se pro začátečníky a
29.00 Kč
289331
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Pracovní list s cvičeními na časování slovesa SEIN (být) a hra DOMINO. Materiál je určen pro studenty začátečníky -
29.00 Kč
289321
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Co všechno v tomto souboru najdeš? 1x list s tipy na učení němčiny Osvědčilo se mi materiál tohoto typu poskytovat všem
0.00 Kč
Starter pack pro angličtináře: set 4 materiálů na začátek roku Starter pack pro angličtináře: set 4 materiálů na začátek roku
4 materiály, které se budou učitelům AJ na I. i II. stupni na začátek školního roku. Balíček obsahuje: 2 materiály do prvních zářijových hodin, jeden set tipů na icebreakery a kalendář do učebny. Balíček obsahuje následující materiály: Summer Camera Roll Jak děti vzpomínají na prázdniny? Co během nich zažily a co se naučily? V hodině angličtiny to s dětmi na začátku roku můžeš probrat díky reflektivní aktivitě "My Summer Camera Roll". Stačí vytisknout, vyplnit text, vybarvit a slepit. Instagram Account Pracovní list do hodin AJ, díky kterému si žáci mohou vytvořit svůj fiktivní instagramový účet. Skvěle se hodí do prvních hodin, na seznámení s novou třídou a na pozvolný návrat k učení AJ. Hodí se pro začátečníky a mírně pokročilé. 9 osvědčených úvodních aktivit a icebreakerů Tipy na to, jak hodiny cizího jazyka zahájit tak, aby přechod z prázdnin do školního roku byl pro žáky pokud možno bezbolestný a zábavný. Aktivity jsou dostatečně rozepsané a obsahují i šablony. Calendar - 12 měst UK, USA a Austrálie na pověšení do třídy Kalendář s 12 městy Velké Británie, Spojených států a Austrálie. Hodí se jak pro učení názvů měsíců, tak při výuce reálií jednotlivých zemí. Je to také skvělá motivační dekorace. Balíček obsahuje celkem 42 stran materiálů a šablon.
UUCZ-353039
Anglický jazyk>Didaktické hry>Pracovní listy>Přípravy hodiny/lekce>ZŠ – 2. STUPEŇ
79.00