Starter pack pro němčináře: set 4 materiálů na začátek roku

Předmět:
Kategorie:
Počet stran:
45
Velikost: 10.13 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 9. 2023
Cena:
79 Kč vč. DPH
Sdílet:

4 materiály, které se budou učitelům NJ na II. stupni nebo SŠ na začátek školního roku. Balíček obsahuje: set 9 tipů na icebreakery, 5 plakátů do učebny NJ, 72 německých frází pro učitele NJ a materiál do prvních zářijových hodin.

Balíček obsahuje následující materiály:

  • Aktivita na začátek roku: Instagram Account v němčině

Pracovní list do hodin NJ, díky kterému si žáci mohou vytvořit svůj fiktivní instagramový účet. Skvěle se hodí do prvních hodin, na seznámení s novou třídou a na pozvolný návrat k učení NJ. Hodí se pro začátečníky a mírně pokročilé.

  • 5 plakátů do učebny NJ: Wochentage, Monate, Zahlen, Farben, Alphabet

Sada 5 plakátů k vyvěšení do učebny němčiny / pro studenty na založení do sešitu. Plakáty se týkají témat Wochentage, Monate, Zahlen, Farben, Alphabet. Plakáty budeš mí k dispozici ve 2 různých fontech a 2 různých formátech (A3 a A4).

  • 72 frází pro učitele němčiny

Tento materiál ti poskytne gramaticky správnou formulaci vět a frází, které jako učitelé během hodin můžeme používat.

  • 9 osvědčených tipů na icebreakery a úvodní aktivity na začátek roku

Tipy na to, jak hodiny cizího jazyka zahájit tak, aby přechod z prázdnin do školního roku byl pro žáky pokud možno bezbolestný a zábavný. Aktivity jsou dostatečně rozepsané a obsahují i šablony.

Další produkty od autora Markéta P.

326242
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
5 jednoduchých SMS konverzací pro A1/A2 žáky. Témata: exam period, planning a trip, ordering sandwiches online, parent
30.00 Kč
332942
Anglický jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál umožňuje dětem a studentům vytvořit si vlastní fiktivní instagramový účet v angličtině. Tento materiál obsahuje
29.00 Kč
415459
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Spielpaket obsahuje následující hry a aktivity: Schiffe versenken: 4 verze bitevního pole pro různé gramatické jevy
65.00 Kč
289331
Německý jazyk
SŠ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Domino
Pracovní list s cvičeními na časování slovesa SEIN (být) a hra DOMINO. Materiál je určen pro studenty začátečníky -
29.00 Kč
Starter pack pro němčináře: set 4 materiálů na začátek roku Starter pack pro němčináře: set 4 materiálů na začátek roku
4 materiály, které se budou učitelům NJ na II. stupni nebo SŠ na začátek školního roku. Balíček obsahuje: set 9 tipů na icebreakery, 5 plakátů do učebny NJ, 72 německých frází pro učitele NJ a materiál do prvních zářijových hodin. Balíček obsahuje následující materiály: Aktivita na začátek roku: Instagram Account v němčině Pracovní list do hodin NJ, díky kterému si žáci mohou vytvořit svůj fiktivní instagramový účet. Skvěle se hodí do prvních hodin, na seznámení s novou třídou a na pozvolný návrat k učení NJ. Hodí se pro začátečníky a mírně pokročilé. 5 plakátů do učebny NJ: Wochentage, Monate, Zahlen, Farben, Alphabet Sada 5 plakátů k vyvěšení do učebny němčiny / pro studenty na založení do sešitu. Plakáty se týkají témat Wochentage, Monate, Zahlen, Farben, Alphabet. Plakáty budeš mí k dispozici ve 2 různých fontech a 2 různých formátech (A3 a A4). 72 frází pro učitele němčiny Tento materiál ti poskytne gramaticky správnou formulaci vět a frází, které jako učitelé během hodin můžeme používat. 9 osvědčených tipů na icebreakery a úvodní aktivity na začátek roku Tipy na to, jak hodiny cizího jazyka zahájit tak, aby přechod z prázdnin do školního roku byl pro žáky pokud možno bezbolestný a zábavný. Aktivity jsou dostatečně rozepsané a obsahují i šablony.
UUCZ-353579
Německý jazyk>Pracovní listy>ZŠ – 2. STUPEŇ
79.00