Valentine GENDER NOUNS - skládačky a přehled

Předmět:
Téma:
Počet stran:
11
Velikost: 22.49 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 2. 2023
Cena:
29 Kč vč. DPH
Sdílet:

OBSAH:

  • 60 dvoudílných skládaček (14 na A4)
  • přehled (A4)


INFORMACE:

Skládačky slouží k procvičení podstatných jmen u kterých rozlišujeme mužský a ženský rod – cílem je spojit správně rodové dvojice. Jde o super rychlovku, po které můžete sáhnout, pokud vám v hodině zbyde čas, v případě, že bude potřebovat, aby se děti odreagovali nebo ji můžete mít k dispozici pro rychlíky. Vzhledem k motivu - srdíčkům - jsou skládačky využitelné v době kolem 14. února – jelikož jsou však srdíčka univerzální (např. oproti vánočním stromečkům), můžete je použít kdykoliv v průběhu roku.

Díky malé velikosti si kartičky rychle připravíte a nezaberou moc místa při skladování (tím pádem si je můžete v případě potřeby nachystat ve větším množství). Kartičky můžete rozdat dětem do lavic, vysypat do středu kruhu apod.

Přehled můžete rozdat dětem k založení či nalepení do sešitu. Oboustranný přehled získají pokud si obdélníky vystřihnou a slepí k sobě. K dispozici 3 druhy nadpisů na výběr.

PŘÍPRAVA:

Přehled a kartičky si vytiskněte v dostatečném množství. Přehled můžete vystřihnou a slepit k sobě (nebo spojit laminací). Kartičky je nejlepší zalaminovat a až poté rozdělit na jednotlivé čtverečky. Doporučuji udělat si skupinky, které si rozdělíte pomocí gumiček, vložíte do oddělených přihrádek, šuplíčků nebo minisložek s drukem – sama mám oddělená zvířata od lidí a také mám kartičky rozdělené podle obtížnosti (pokud chci využít s menšími dětmi, tak nemusím z hromádky oddělávat slovíčka, která ještě neznají).

HAVE FUN!

celkový počet stran souboru: 11

Další produkty od autora Lucie Šimků - HAPPi KyDS

76049
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Sada 8 obrázků k vybarvení podle zadání (tvary, čísla, písmena, skupiny). POPIS: Listy stačí jednoduše vytisknout a
55.00 Kč
198565
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
36 skládaček s halloweenskou tematikou – 3 druhy (obrázky, číslice, počítání). Materiál je určen především školkáčkům a
35.00 Kč
76059
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Plakátky a kartičky k představení a procvičování anglické abecedy i dalších slovíček, které poslouží i jako veselá
45.00 Kč
331646
Anglický jazyk
1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Vedle flashcards jsou přiřazovačky mnou nejdéle využívanou parádní (a přitom jednoduchou a skladnou) pomůckou pro rychlé
35.00 Kč
Valentine GENDER NOUNS - skládačky a přehled Valentine GENDER NOUNS - skládačky a přehled
OBSAH: 60 dvoudílných skládaček (14 na A4) přehled (A4) INFORMACE: Skládačky slouží k procvičení podstatných jmen u kterých rozlišujeme mužský a ženský rod – cílem je spojit správně rodové dvojice. Jde o super rychlovku, po které můžete sáhnout, pokud vám v hodině zbyde čas, v případě, že bude potřebovat, aby se děti odreagovali nebo ji můžete mít k dispozici pro rychlíky. Vzhledem k motivu - srdíčkům - jsou skládačky využitelné v době kolem 14. února – jelikož jsou však srdíčka univerzální (např. oproti vánočním stromečkům), můžete je použít kdykoliv v průběhu roku. Díky malé velikosti si kartičky rychle připravíte a nezaberou moc místa při skladování (tím pádem si je můžete v případě potřeby nachystat ve větším množství). Kartičky můžete rozdat dětem do lavic, vysypat do středu kruhu apod. Přehled můžete rozdat dětem k založení či nalepení do sešitu. Oboustranný přehled získají pokud si obdélníky vystřihnou a slepí k sobě. K dispozici 3 druhy nadpisů na výběr. PŘÍPRAVA: Přehled a kartičky si vytiskněte v dostatečném množství. Přehled můžete vystřihnou a slepit k sobě (nebo spojit laminací). Kartičky je nejlepší zalaminovat a až poté rozdělit na jednotlivé čtverečky. Doporučuji udělat si skupinky, které si rozdělíte pomocí gumiček, vložíte do oddělených přihrádek, šuplíčků nebo minisložek s drukem – sama mám oddělená zvířata od lidí a také mám kartičky rozdělené podle obtížnosti (pokud chci využít s menšími dětmi, tak nemusím z hromádky oddělávat slovíčka, která ještě neznají). HAVE FUN! celkový počet stran souboru: 11
UUCZ-255826
Anglický jazyk>Didaktické hry>Skládačky>1.>2.>3.>4.>5.>6.>7.>8.>9.>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Valentýn
29.00