Čtení s porozuměním Těšíme se na Halloween

Ročník:
4., 5., 6.
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 6.19 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 11. 2021
Sdílet:

Nabízím čtení s porozuměním pro starší děti, kde se dozví vše potřebné o svátku Halloween, kde je následně text doplněn otázkami na procvičování.

V pdf souboru najdete legendu o opilém Jackovi, kde se žáci dozví proč se právě dlabou dýně před tímto dnem.

Po přečtení tohoto textu jsou děti schopny rozeznat při položených otázkách, zda se jedná o pravdu či lež.

Další produkty od autora Bronislava Rozsívalová, TVOŘILKOV

74961
Český jazyk - čtení
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Nabízím čtení s porozuměním na téma Československá republika. Děti zábavnou formou dialogu mezi dcerou a matkou dostanou
50.00 Kč
707762
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Představuji Vám adventní kalendář pro nejmenší, ale i větší děti, který je utvořen tak, aby zpříjemnil netradičními
35.00 Kč
201422
Grafomotorika
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Tento materiál obsahuje karty o velikost A4 s předlohami pro hry s kaštany. Slouží jako didaktická pomůcka s pro rozvoj
0.00 Kč
452027
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, 1.
Didaktické hry
Jedná se o výukový - vzdělávací materiál pro MŠ podle RVP PV a je vytvořen tak, aby sloužil k naplňování vzdělávacích
35.00 Kč
Čtení s porozuměním Těšíme se na Halloween Čtení s porozuměním Těšíme se na Halloween
Nabízím čtení s porozuměním pro starší děti, kde se dozví vše potřebné o svátku Halloween, kde je následně text doplněn otázkami na procvičování. V pdf souboru najdete legendu o opilém Jackovi, kde se žáci dozví proč se právě dlabou dýně před tímto dnem. Po přečtení tohoto textu jsou děti schopny rozeznat při položených otázkách, zda se jedná o pravdu či lež.
UUCZ-73683
Český jazyk - čtení>Pracovní listy>4.>5.>6.>🎃 Halloween, Dušičky
60.00