Počáteční slabika - milionář

Ročník:
Počet stran:
23
Velikost: 1.14 MB
Typ souboru: ppsx
Prodávající Zvídavé Dítě
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 11. 2022
Sdílet:
  • Prohlédnu si obrázek a tlesknu první slabiku.
  • Jsem sám – nahlas vyslovím odpověď.
  • Jsem s kamarády – ukazuji odpověď na kartičce (A, B, C, D).
  • Opět klepnu a vidím, zda má odpověď byla správná.
  • Při distanční výuce nebo při testu nezvedají děti kartičky, ale zapisují barevné puntíky do sešitu (barva správné odpovědi).

Další produkty od autora Zvídavé Dítě

138810
Český jazyk - gramatika
3., 4.
Didaktické hry
Materiál využívám ve svých hodinách ve všech fázích výuky vyvození učiva (zkusíme, co známe dřív než se o tom učíme)
39.00 Kč
614440
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3.
Celoroční tematická hra
Obsah: 6 typů karet pro děvčata i chlapce v barevné verzi 6 typů karet pro děvčata i chlapce v černobílé verzi karty pro
49.00 Kč
112289
Prvouka
1., 2., 3.
Didaktické hry
Materiál využívám ve svých hodinách ve všech fázích výuky vyvození učiva (zkusíme, co známe dřív než se o tom učíme)
39.00 Kč
243423
Matematika
3.
Didaktické hry
verze 1: 21 karet + přehled se správnými výsledky verze 2: pracovní listy doporučený tisk na vel A4 náměty k využití
39.00 Kč
Počáteční slabika - milionář Počáteční slabika - milionář
Prohlédnu si obrázek a tlesknu první slabiku.Jsem sám – nahlas vyslovím odpověď.Jsem s kamarády – ukazuji odpověď na kartičce (A, B, C, D).Opět klepnu a vidím, zda má odpověď byla správná.Při distanční výuce nebo při testu nezvedají děti kartičky, ale zapisují barevné puntíky do sešitu (barva správné odpovědi).
UUCZ-209216
Český jazyk - čtení>Didaktické hry>Testy a písemky>Ostatní>1.
39.00