PRAVIDLA HRY:
Každý hráč začíná na políčku start a prochází "bludištěm" až se dostane k zelené vlajce - cíli. První hráč hází kostkou a postupně postupuje po políčkách. Hra končí, když žáci dojdou do cíle (k zelené vlajce) Hra se může hrát jako obdoba hry "Človíčku, nezlob se." Na každého hráče jsou během hry připraveny menší úkoly.
DOPORUČUJI VYTIKNOUST NA A3 📌











