Vyjmenovaná slova po B - zvýhodněná sada

Ročník:
3., 4., 5.
Počet stran:
13
Velikost: 11.29 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 8. 2023
Cena:
49 Kč vč. DPH
Sdílet:

Sada obsahuje dva materiály. Oblíbenou hru Já mám, kdo má (30 karet pro více početnou třídu) a obrázky se záludnými dvojicemi.

Já mám, kdo má

Tato hra je určená k procvičení vyjmenovaných slov po b a slov příbuzných. Do souboru jsem záměrně přidala i slova, která v klasické řadě nebývají - jako babyka, zbytek, Bydžov a Zbyněk. Pro děti bývá obtížné si je odvodit od základní řady, proto jsem chtěla, aby si je touto formou fixovaly. Určeno pro více početné třídy - obsahuje 30 hracích karet. V případě menšího počtu žáků může dítě dostat více karet. Návod přiložen.

Dvojice

Materiál obsahuje 8 dvojic slov, které dětem dělají problém u vyjmenovaných slov po B. Karty mají velikost A5. Lze je využít jako zrakovou oporu při vyvozování nebo jako výzdobu třídy.

Na mém profilu lze zakoupit i další záludné dvojice a hry na vyjmenovaná slova.

Další produkty od autora Mirka Tomková

156765
Český jazyk - gramatika
2., 3.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 6 pracovních listů určených k přepisu + kartičky se slovy, které obsahují párové souhlásky. Námět k
28.00 Kč
28079
Český jazyk
1., 2.
Didaktické hry
Soubor obsahuje dvě sady karet se zvířecími hádankami určenými k přepisu - pro černobílý i barevný tisk. Celkem 12
28.00 Kč
276552
Přírodověda
3., 4.
Pracovní listy
Tento soubor obsahuje 6 fotografií hornin a nerostů, 6 názvů a 18 tvrzení. Návod na využití: Žáci dostanou do skupiny
35.00 Kč
228730
Matematika
3.
Didaktické hry
Soubor obsahuje 36 příkladů s řešením na druhé straně určené k procvičování početních operací bez a se závorkami. Úkolem
30.00 Kč
Vyjmenovaná slova po B - zvýhodněná sada Vyjmenovaná slova po B - zvýhodněná sada
Sada obsahuje dva materiály. Oblíbenou hru Já mám, kdo má (30 karet pro více početnou třídu) a obrázky se záludnými dvojicemi. Já mám, kdo má Tato hra je určená k procvičení vyjmenovaných slov po b a slov příbuzných. Do souboru jsem záměrně přidala i slova, která v klasické řadě nebývají - jako babyka, zbytek, Bydžov a Zbyněk. Pro děti bývá obtížné si je odvodit od základní řady, proto jsem chtěla, aby si je touto formou fixovaly. Určeno pro více početné třídy - obsahuje 30 hracích karet. V případě menšího počtu žáků může dítě dostat více karet. Návod přiložen. Dvojice Materiál obsahuje 8 dvojic slov, které dětem dělají problém u vyjmenovaných slov po B. Karty mají velikost A5. Lze je využít jako zrakovou oporu při vyvozování nebo jako výzdobu třídy. Na mém profilu lze zakoupit i další záludné dvojice a hry na vyjmenovaná slova.
UUCZ-345428
Český jazyk - gramatika>Já mám, kdo má>Výzdoba třídy>3.>4.>5.
49.00