CO BUDE DÁL? LETNÍ PŘÍBĚHY bez konce

Ročník:
3., 4., 5.
Kategorie:
Počet stran:
7
Velikost: 1.43 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 12. 2023
Sdílet:

Co by se mohlo stát? Jak bude příběh pokračovat? - přečti si začátek příběhu, vymysli a napiš pokračování

Materiál obsahuje 5 příběhů bez konce. Děti si začátek příběhů přečtou a podle vlastní fantazie vymyslí a napíšou pokračování.

Obrázky mohou vybarvit a na zadní stranu (pod text) mohou nakreslit ještě vlastní obrázek.

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.

Další produkty od autora HRAVĚ VÝUKOU - Učitelka Věrka

110486
Matematika
MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
"Vypočítej obrázkové slovní úlohy. Správnost so zkontroluj na zadní straně karty." 48 karet k počítání - 24 karet ke
53.00 Kč
918
Český jazyk
1., 2., 3.
Pracovní listy
Děti upraví přeházená slova ve větách. Mohou si správné pořadí napsat tužkou do rámečků. Poté věty správně opíší na
42.00 Kč
218057
Matematika
2., 3.
Didaktické hry
„Vypočítej pyramidy.“ – 28 pyramid k procvičení + a – do 100 + zadní části karty kontrola Děti vypočítají pyramidy –
53.00 Kč
440548
Český jazyk
2., 3.
Didaktické hry
„Vyber si donut, doplň do slov u – ů – ú. Slova přepiš do sešitu. Zkontroluj.“ Materiál je určen k procvičení doplňování
53.00 Kč
CO BUDE DÁL? LETNÍ PŘÍBĚHY bez konce CO BUDE DÁL? LETNÍ PŘÍBĚHY bez konce
Co by se mohlo stát? Jak bude příběh pokračovat? - přečti si začátek příběhu, vymysli a napiš pokračování Materiál obsahuje 5 příběhů bez konce. Děti si začátek příběhů přečtou a podle vlastní fantazie vymyslí a napíšou pokračování. Obrázky mohou vybarvit a na zadní stranu (pod text) mohou nakreslit ještě vlastní obrázek. Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.
UUCZ-37179
Český jazyk - psaní>Český jazyk - sloh>Pracovní listy>3.>4.>5.>☀️ Léto
39.00