Jak bude text pokračovat 2?

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 796.27 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající Barbora Čechová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 8. 2023
Sdílet:

V souboru naleznete celkem 20 nedokončených textů s letní tématikou. Úkolem žáka je přečíst si krátký text a následně příběh dokončit podle vlastní fantazie. Po dokončení příběhu je třeba vymyslet vhodný nadpis k textu na vyznačené místo.

Pokud chcete, aby žáci psali přímo do karet, karty zalaminujte a použijte mazací fix.

Na každé kartě naleznete černobílý obrázek, který souvisí s textem, děti si jej mohou vybarvit.

Další produkty od autora Barbora Čechová

120577
Český jazyk
2., 3.
Postřehovky
Čtyřsměrky jsou tematicky zaměřené na (jaro, ekologie, moje Země ČR, doprava, hudební nástroje . . . . mohou tak sloužit
40.00 Kč
146642
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Kartičky můžete použít v jakékoliv hodině. Kartičky si mohou žáci losovat nebo je nechte vybrat si. Odpovídat mohou
29.00 Kč
129873
Český jazyk
3., 4.
Domino
Domino (černé kartičky + modré kartičky) Hru můžete hrát ve dvojicích, případně v malé skupince žáků. Domino se hraje
40.00 Kč
143656
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Ilustrovaný soubor v černobílé i barevné verzi. Cílem je upozornit děti pomocí obrázkových kartiček na zásady
88.00 Kč
Jak bude text pokračovat 2? Jak bude text pokračovat 2?
V souboru naleznete celkem 20 nedokončených textů s letní tématikou. Úkolem žáka je přečíst si krátký text a následně příběh dokončit podle vlastní fantazie. Po dokončení příběhu je třeba vymyslet vhodný nadpis k textu na vyznačené místo. Pokud chcete, aby žáci psali přímo do karet, karty zalaminujte a použijte mazací fix.Na každé kartě naleznete černobílý obrázek, který souvisí s textem, děti si jej mohou vybarvit.
UUCZ-335389
Český jazyk - sloh>Didaktické hry>ZŠ – 1. STUPEŇ
45.00