Běhací diktát - všechna písmena abecedy

Počet stran:
14
Velikost: 10.62 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
18. 5. 2025
Sdílet:

V materiálu naleznete běhací diktát pro procvičování čtení a psaní písmen - celá abeceda.

Průběh je jednoduchý – Učitel po třídě rozmístí kartičky s obrázky.

Každý žák obdrží kartičku s obrázky, které jsou rozmístěné po třídě. Každý z vyvěšených obrázků pod sebou má napsané slovo. Úkolem žáků je najít obrázky ze své kartičky a dopsat si do ní příslušné slovo, které viděl pod daným obrázkem na vyvěsené kartičce.

Další produkty od autora Kristýna Šimáčková

699049
Český jazyk
1., 2.
Běhací diktát
Tento materiál slouží jako aktivita pro ozvláštnění hodiny, pohybová chvilka ... V souboru naleznete kartičky s
25.00 Kč
693556
Matematika
1., 2.
Přípravy hodiny/lekce
Tento materiál slouží jako procvičování jednoduchého sčítání od 1 do 6. Úkolem je správně vypočítat pyramidu. Žáci mohou
30.00 Kč
710849
Hudební výchova
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Tento adventní kalendář je vhodný pro využití ve škole. Má totiž pouze 20 okýnek. Končí tedy v pátek 20.12., poslední
39.99 Kč
643723
Český jazyk
1.
Kolíčkování
Soubor je určený pro procvičování a osvojení si určování první hlásky/písmena ve slově. V tomto souboru jsou celkem 3
65.00 Kč
Běhací diktát - všechna písmena abecedy Běhací diktát - všechna písmena abecedy
V materiálu naleznete běhací diktát pro procvičování čtení a psaní písmen - celá abeceda.Průběh je jednoduchý – Učitel po třídě rozmístí kartičky s obrázky.Každý žák obdrží kartičku s obrázky, které jsou rozmístěné po třídě. Každý z vyvěšených obrázků pod sebou má napsané slovo. Úkolem žáků je najít obrázky ze své kartičky a dopsat si do ní příslušné slovo, které viděl pod daným obrázkem na vyvěsené kartičce.
UUCZ-882499
Český jazyk>Český jazyk - čtení>Český jazyk - psaní>Běhací diktát>Přehled učiva>Ostatní>1.>2.>ZŠ – 1. STUPEŇ>📖 Čtenářská gramotnost 1. stupeň>🔤 Abeceda
25.00